0
clear
  • Колман Кулер Светлина ПРЕДВОДЕНА Авто-На ПДК
  • -20%
  • -20%
Колман Кулер Светлина ПРЕДВОДЕНА Авто-На ПДК

Колман Кулер Светлина ПРЕДВОДЕНА Авто-На ПДК

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Автоматски се исклучува по 10 секунди без откривање на движење, максимизирање на траењето на батеријата. Водоотпорен до длабочина од 1 метар. Лесно се монтира на секој тврд пластичен ладилник. Поладна Светлина, ЛЕР. Светлото на фрижидерот за вашиот ладилник. Одговара на секој ладилник. Автоматско вклучување На Градите На Алатот; кутија за Справување; работна барака; ноќна светлина на Отворено. 3 Режими На Светлина : вклучување/исклучување/автоматско. Работи на 3 вклучени ааа батерии. Произведено Во Кина.

Главните својства

Избор на купувачот

Колман Партија Круг Кулер добива забава започна насекаде Никогаш не грижете се дали ќе ги пропуштите до

Уживајте во ладни пијалоци и закуски каде и да одите Со овој практичен Колман 48кт Перформанси Кулер, Син

Please wait...