0
clear
  • Есеншул Кледус Т. Џад
  • -20%
  • -20%
Есеншул Кледус Т. Џад

Есеншул Кледус Т. Џад

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Есеншул Кледус Т. Џад (Бонус Песни) овој пријатен сет собира песни од сите шест студиски албуми На Кледус Т.Џад. Она мало полнење што го имаа тие записи е скратено овде во корист на хитовите, Што Е Од Суштинско значење, добро, прилично суштинско значење за љубителите на земјата-пржен смешен човек. Вообичаени цели Како Шанија Твен И Алан Џексон се испраќаат со "Ако Шанија Беше Моја"," Помина Фанки "и" Џексон (Алан Тоа е)", а вториот прави двојна должност со пародирање на аранжманот На Џони Кеш " Џексон."Оваа ретроспектива изгледа малку слаба, особено со оглед на неверојатно конзистентниот И често смешен излез На Џад со текот на годините. Можеше лесно да извлече три, па дури и четири песни од неговите најсилни рекорди и требаше да вклучи повеќе оригинални мелодии. Сепак, вклучувањето на дуетот На Бак Овенс" Прво Црвенило На Интернет " повеќе отколку што го надоместува овој надзор, бидејќи е еден од најсилните, најсилните мелодии на Џад. Во прилог на аудио материјалот, Од Суштинско значење вклучува видеа за "Ако Шанија Беше Моја" и "Христос-Мас."- Џони Лофтус, Музички Водич.

Главните својства

Избор на купувачот

ОВА ДВД го доловува Џо Луис Вокер на повидок и звук, ги запознава непосветените со еден од најпочитувани

Третиот запис на песни и песни напишани од Лес Баркер и изведени од различни телевизиски и радио личнос�

Актерот, комичар, забавувач, мајстор за глас, телевизиска / радио личност и автор, Мајкл Кољар, остава поз

Алоха / Ирски дрвја е збирка на нови и стари песни Од Ајлин Мајлс, од кои многу никогаш не биле прикажани

20СТРАНИЧЕН ГАЈ ВИНИЛ лп цитат; Неколку жанрови ќе бидат претставени на албумот, од средновековна фантаз

Ограничено 180гм прскање винил лп притискање Мики Доленц отпатува за Јапонија на Почетокот на 1982 година �

Мотоцикл За Коњ е изговорен збор споредна приказна за романот на Вили Влаутин од 2010 година, Потпрете се �

Џери Клоуерс брзата духовитост и силната способност за раскажување приказни го направија популарен из�

Планетата Чернобил Песна, либрето, опера Има Повеќе Од Една Планета чернобил Ќе откриете дека овде, спор

Please wait...