0
clear
  • Монарх Специјалитети Правоаголна Стакло Врвот Конзола Маса Со Кошница Полица
  • -20%
  • -20%
Монарх Специјалитети Правоаголна Стакло Врвот Конзола Маса Со Кошница Полица

Монарх Специјалитети Правоаголна Стакло Врвот Конзола Маса Со Кошница Полица

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Монархот Специјалитети Правоаголна Стаклена Маса За Конзола Со Полица за Корпи е цврсто парче со модерен изглед што ќе изгледа одлично во вашиот ходник. Тој нуди многу простор за маса за прикажување фотографии или други украсни предмети, а полицата во стилот на корпата ќе биде идеална за вашата чанта или паричник. Димензии : 41.75 W x 12d x 32 H во. Направено од стакло и метал. Изберете од достапни бои и завршетоци. Стаклен врв. Жица полица. Конкавни нозе. Современ стил. 1-годишна ограничена гаранција на производителот. Потребно е некое собрание.

Главните својства

Избор на купувачот

?[ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ] со пространа долна полица и две фиоки за складирање, корисниците ќе имаат многу

Ќе добиете стил и складирање сите во едно Со Масата За Конзоли За Мебел Acme Flaviнагласена со фиоки во плете

Впечатлива по својата едноставност, оваа модерна маса за конзоли нагласува чисти линии и јасен дизајн...

Спецификација лесен за склопување : бродови подготвени за склопување со чекорпочекор инструкции Нето Т

Табела За Конзола за наследство, Црвена над Наследната Црвена завршница на рачно врежана маса со акцент

Силен линеарен профил ја издвојува оваа табела за конзоли инспирирана Од Арт Деко Неговите геометриски

Дајте му на вашиот дом шарен стил со оваа заоблена маса за конзоли Оваа табела има целосно функционална

Табела за Конзола за американско Наследство Со Фиока, Црна Маса За Конзола За Американско Наследство 1 С

Направете смела изјава во модерен простор со оваа сребрена конзолна маса Воодушевувачка боја и силуета

Завршете ја вашата дневна соба со стилската маса На конзолата Џоди, која се одликува со антички рустика�

Формата и функцијата се служат добро со оваа разноврсна табела за конзоли Елегантните свитоци даваат с�

Домот Леик 214346 Масата За Дрво И Метална Конзола Емпирија Со Фиока го кова патот во разноврсен дизајн...

Материјал : цврсто манго дрво, челични димензии : 43.3" х 13.8" х 29.9" (Л х ш х)Полиран, обоен и лакиранасобрано : �

Понекогаш масата не е само секоја маса Преголема, едноставна и стилска, Нашата Голема Маса За Конзоли / С

Направете изјава во вашата дневна соба или ходник со оваа стилска правоаголна маса за конзоли во двобој

Кендра Сала Маса, Темно Даб Донесе дома домот Кендра 3 Фиока Сала Маса со Полица Од Погодност Концепти...

Табелата Со Конзоли Лерој ќе остави силен впечаток каде и да ја ставите во вашиот дом Неговиот модерен а

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Бакстон Студио Дорин Рустикален Индустриски Стил Антички Црна Текстура Готови Метал Потресени Дрво Ко�

(тркалезни држачи за шишиња 3,25" D) Шармантната силуета на стаклото за вино го прави овој дизајн интересно

Карактеристики мерки За Производи (инчи) : 8Х1Х7 Составен од месинг во Сребрена нијанса Опис : Внимавајте �

Обновете го просторот за живеење со живот додека ја додавате оваа табела во вашиот животен или работен �

Ако сакавте да си обезбедите многу простор за складирање, истовремено разубавувајќи го вашиот дом, тога

Чистите линии инспирирани од средината на векот ја красат оваа компактна маса за конзоли, од нејзината �

Тусон Делукс 2 Ниво Конзола Маса, Песочник Тусон Делукс 2 Ниво Конзола Маса е совршен додаток за секој до�

Издржливата црна метална рамка обезбедува структурна цврстина и овозможува лесен пристап до електричн

Карактеристики : [Со Табела За Конзоли На Станицата За Полнење] : оваа табела за троседот за полнење со 2 п

Please wait...