0
clear
  • Погодност Концепти Сохо Конзола Маса, Издржана Сива
  • -20%
  • -20%
Погодност Концепти Сохо Конзола Маса, Издржана Сива

Погодност Концепти Сохо Конзола Маса, Издржана Сива

DEN 1463.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Маса За Конзола сохо, Издржана Сива Совршено дизајнирана да ја одржува вашата дневна соба во мода без да го совлада вашиот сегашен декор,Масата За Конзоли Сохо по Практични Концепти е задолжителна! Чистите линии на едноставната, но елегантна силуета, му даваат на ова едностепено парче модерен современ стил. Страните од калено стакло даваат илузија на пловечка полица, идеална за да го привлечете целото внимание на вашите омилени колекционерски предмети. Изработена имајќи ја предвид долговечноста, оваа стилска единица има полица со шупливо јадро и заден панел од честички кои се завршени со богат меламин ламинат. Ставете ја оваа правоаголна маса во влезот, домашната канцеларија или дури и зад софата. Разновидноста на оваа ставка е бесконечна. Сакате дополнителен простор за складирање за вашите најважни работи надвор од вратата? Едноставно додадете канти за складирање веднаш под масата. Со само склоп од 3 чекори, ќе можете да уживате веднаш по породувањето! Комплетирајте го изгледот со дополнителен мебел од Колекцијата Сохо со Практични Концепти. Секој продаден одделно. Спецификации : страните од калено стакло даваат илузија на пловечка полица, идеална за да го свртите целото внимание на вашите омилени колекционерски предмети дел од Колекцијата Сохо По Практични Концептиприкажува модерен современ стилшупливо јадро/Честичка / Меламин Ламинат/Калено Стакло обезбедува брзо и едноставно склопување во 3 чекори! Погодност Концепти Сохо Конзола Табела : Прикажува модерен современ стил . Шупливо јадро/Честичка Одбор/Меламин Ламинат/Калено Стакло. Обезбедува брзо и едноставно склопување во 3 чекори!. Дел Од Колекцијата Сохо со Практични Концепти. (Л) 44 во. х (Ш) 15.75 во. х (Ж) 30 во.

Главните својства

Избор на купувачот

Завршете ја вашата дневна соба со стилската маса На конзолата Џоди, која се одликува со антички рустика�

Традиционалниот дизајн и безвременскиот карактер се градежните блокови на Кои Е дизајнирана Масата На

Понекогаш масата не е само секоја маса Преголема, едноставна и стилска, Нашата Голема Маса За Конзоли / С

Едноставноста обложена со чиста линија го исполнува грубо издлабениот талент на индустриски стил со Ст

Тусон Делукс 2 Ниво Конзола Маса, Песочник Тусон Делукс 2 Ниво Конзола Маса е совршен додаток за секој до�

Табелата За Конзола Со Пемберли е совршена комбинација на софистицираност и елеганција Одликувајќи се

Направете изјава во вашата дневна соба или ходник со оваа стилска правоаголна маса за конзоли во двобој

Ќе добиете стил и складирање сите во едно Со Масата За Конзоли За Мебел Acme Flaviнагласена со фиоки во плете

(тркалезни држачи за шишиња 3,25" D) Шармантната силуета на стаклото за вино го прави овој дизајн интересно

ТРЕКСМ Конзола Маса Софа Маса Лесно Склопување Со Две Фиоки За Складирање и Долна Полица за Дневна Соба,

Направете смела изјава во модерен простор со оваа сребрена конзолна маса Воодушевувачка боја и силуета

Ако сакавте да си обезбедите многу простор за складирање, истовремено разубавувајќи го вашиот дом, тога

Современа Темно Кафеава Вештачка Кожа Тапацирано Злато Завршена Маса За Конзоли Со 2 Фиоки зачудувачки

Бакстон Студио Дорин Рустикален Индустриски Стил Антички Црна Текстура Готови Метал Потресени Дрво Ко�

Работи одлично како маса за конзоли, маса за влез, маса за Сала, маса за прикажување, библиотека, песок од

Чистите линии инспирирани од средината на векот ја красат оваа компактна маса за конзоли, од нејзината �

Табелата Со Конзоли Лерој ќе остави силен впечаток каде и да ја ставите во вашиот дом Неговиот модерен а

Создадете кохезивен простор со ова индустриско парче изјава изградено со неочекувани материјали...

Дрвена Софа Маса со Врежани Детали, Цреша Кафеава Салторо Шерпи Додадете величествен и традиционален с

Комбинација на елегантни кривини и остри агли, оваа конзолна маса хармонично ги комбинира контрастната

Најоддалечената Трска Травертинска Конзолна Маса Инспирирана Од Природни Пејзажи, Оваа Конзолна Маса �

Белег антички стил, рационализирана силуета и издржана завршница ја прават оваа елегантна конзола задо

Впечатлива по својата едноставност, оваа модерна маса за конзоли нагласува чисти линии и јасен дизајн...

Оваа цврста, модерна кружна маса има уникатни, дебели квадратни нозе Долната полица овозможува дополни�

Табела за Конзола за американско Наследство Со Фиока, Црна Маса За Конзола За Американско Наследство 1 С

Нашите производи се направени од висококвалитетни материјали кои ќе траат уште многу години Нема ништо

Издржливата црна метална рамка обезбедува структурна цврстина и овозможува лесен пристап до електричн

Крајбрежна Правоаголна Дрвена Маса За Конзоли со 2 Фиоки, Бела И Сива Боја Салторо Шерпи Додадете крајб�

Табела За Конзоли На Заливот Вајлдон, Врв На Половина Месечина, 23,50" Ширина на Горниот Дел Од Масата x 11,70 "

Привлечете го вниманието на вашите гости со оваа стилска маса за аголна конзола со црн акцент Одликувај

Please wait...