0
clear
  • Крафт Хартија Букет Ракави
  • -20%
  • -20%
Крафт Хартија Букет Ракави

Крафт Хартија Букет Ракави

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Средна Големина(14 "х 16" х 5"). Покажете им на клиентите вашата"зелена" страна со заштита на вашите цветни аранжмани со обновливи и одржливи ракави од букет крафт хартија! Овие природни цветни ракави обезбедуваат позитивно искуство и благодарност по продажбата на потрошувачите. Димензии и боја на хартија може многу малку помеѓу многу. Комплетите се достапни и во други големини. Големините вклучуваат : големи (18 "x 16" x 5"), средни( 14 "x 16" x 5"), мали (14 "x 14" x 4") и екстра мали(12 "x 12" x 4").ИСПОРАКА 50 Брои : нарачавме повеќе од добавувачот. Очекуваме да го добиеме производот до 15.07.22. Ако дотогаш го добиеме, треба да испрати до 24.07.22 Ракави Со Букет Крафт Хартија (Средни).

Главните својства

Избор на купувачот

Рпурпурна Боја Крафт Хартија Ролнар25 7 " во ширина 82' во должинавиолетова крафтхартија која функционира

Please wait...