0
clear
  • Версачалк Течни Креда Маркери - Неонски Бои, Задебелен Врв, Сет од 8
  • -20%
  • -20%
Версачалк Течни Креда Маркери - Неонски Бои, Задебелен Врв, Сет од 8

Версачалк Течни Креда Маркери - Неонски Бои, Задебелен Врв, Сет од 8

DEN 350.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие маркери за неонски креда не се вашите просечни маркери за креда! Овие неонски маркери се преполни со мастило со професионален квалитет увезено од Германија и изградено да трае. За разлика од другите маркери за неонски креда, тие не се размачкуваат откако ќе се нанесат на дадената површина и имаат издржлив врв, така што маркерот за креда ќе трае онолку долго колку и самата неонска креда. Двостраните совети овозможуваат широки потези, како и фини детали. Овие неонски маркери може да се користат на табли, пластика, винил, стакло, па дури и метал. Иако мастилото не се размачкува, сепак може да се отстрани по желба едноставно со користење на влажна крпа или хартиена крпа. Бидејќи овие маркери за неонски креда се со професионален квалитет, важно е да се напомене дека тие не треба да се мешаат со други медиуми за боја на табла. Овие неонски маркери се исто така нетоксични, а самата неонска креда не исфрла никаков мирис за разлика од некоја друга неонска креда што е достапна денес. Бришење, базирани На Вода, нетоксични.

Главните својства

Избор на купувачот

Марви Учида Бистро Креда Маркери Длето Врвот Метално Сребро Е воден, пигментиран маркер кој се отстрану

Без разлика дали пишувате, изработувате, рекламирате или украсувате, Овие Маркери со Креда ќе донесат с�

Марви Учида Бистро Маркери за Креда 4 Пакување Бело Се водени, пигментирани маркери кои се отстранливи с

Создадете забавна и смела уметност со креда користејќи Го Белиот, Врвот на Длето, Маркерот За Бистро Кре

Please wait...