0
clear
  • Професионална Тегла За Коректор За Шминка, Беж
  • -20%
  • -20%
Професионална Тегла За Коректор За Шминка, Беж

Професионална Тегла За Коректор За Шминка, Беж

DEN 79.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нејасни несовршености и замаглување на проблематичните области Со Професионалната Тегла За Коректор за Шминка ВО НИКС. Оваа кремаста формула им се спротивставува на негативците на несаканите несовршености со одмазда. Светло средно со жолт подтон. Напреден коректор кој обезбедува целосна покриеност. Ја минимизира појавата на несовршености на кожата. Нанесете на гола кожа или преку шминка и измешајте со врвовите на прстите.

Главните својства

Избор на купувачот

Беспрекорна покриеност! Нашиот коректор има неверојатна технологија која ја одржува бојата јасна — те�

Please wait...