0
clear
  • Дома Ефри Памук за капење, руменило, 28 54
  • -20%
  • -20%
Дома Ефри Памук за капење, руменило, 28 54

Дома Ефри Памук за капење, руменило, 28 54

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Плишани и апсорбирани, крпите за бања со памук Ефри во руменило од СКЛ дома е убав додаток на секоја бања. Подигната шема на ленти во оваа крпа на Тери quакард обезбедува текстура и покачен изглед без да биде над врвот. Овој едноставен стил им овозможува да работат добро со кој било вид декор. За лесна грижа, пешкирот за капење Ефри е машина што се мие. Координирање на рачни крпи продадени одделно. 100% памук. Вклучува 1 крпа за бања. Плишана Тери quакард со шарена тонална шема. Координирање на рачни крпи продадени одделно. 54 "x 28". Машинска миење за лесна нега.

Главните својства

Избор на купувачот

Раката се наomираше од најубавиот турски памук користејќи ги истите техники на ткаење, усовршени од гене

Поставете се со луксузниот стил на главните перформанси против микробиолошката цврста рачна крпа...

Овие подобри домови тоа е супер абсорбента и го прави искуството за бања толку пријатно; Донесува утеха

Карактеристики : Производот е сосема нов и добар квалитет Нашите крпи се изработени од памук, мека ткаен

JML Карактеристики за пешкири за бања : 1 JML микрофибер крпи за капење можат да апсорбираат 7 до 9 пати пого�

Долготрајни, цврста боја со готови, засилени рабови за полиран стил Грижа за пешкири за бања : Измијте пр

Главните перформанси Антимикробно текстурирано сет со 2 парчиња бања е 87% памук и 13% рециклиран полиесте

Комплетот за рачни рачки и сет на богати со богата со воздух во хотелот и сетот за миење садови е направе

Однесувајте се кон крајната удобност во бањата со овие густи и кадифни крпи за бања од подобри домови кр

Подмладувајте ја бањата со овие кадифен, Supersoft и апсорбирачки крпи Направени од 100% памук, тие имаат изва�

Овој подобар домови супер апсорбирачки и дава спа искуство како искуство; Донесува утеха и стил на ваша�

Донесете удобен додаток во вашата бања со овој сет за крпи за бања и сет за миење садови Содржи 10 парчиња

Оваа пешкир за бања со 6 парчиња 2 парчиња за бања 30 x 54 инчи 2 рачни крпи 16 x 28 инчи 2 мијалници 12 x 12 инчи Бел

Прославете ја вистинската гордост со овие подобри домови и градини крпи за бања Оваа колекција е произв

Завитката за пешкир ќе направи одличен додаток на вашата ролна за туширање и бања Оваа еластична пешкир

Прославете ја вистинската гордост со колекцијата на Better Homes & Gardens Bath Секое парче во нашата колекција е п�

Дајте му на вашата бања луксузен стил и удобност со сетот за пешкири за бања со перформанси на главните �

Со конструкција на коноп, памук и рециклирана полиестерска влакна, сетот за пешкири за бања со коноп Modrn

Поставете се со луксузниот, екстремно мек, супер апсорбирачки и брза забава за сушење во сетот на плажа �

Искусете го луксузот на хотел со 5 везди во приватноста на вашиот дом со колекцијата за намалување на ди�

Никој не сака смрдлива крпа за бања и сепак ова е вообичаен проблем што многумина од нас го имаат секој д

Оваа мрежна колекција за брзо сушење за бања за сушење прави исклучителен додаток на која било бања Фал�

Клара Кларк крпи се изработени од премија со врвен квалитет на памук, кој има луксузно чувство и се мног�

Антимикробниот текстурен текстурен текстурен лист со цврста текстура е 90% памук и 10% рециклиран полиест

Овој класично зашиен Utica Essentials Porting Set го прави идеален додаток на која било бања Градежништвото со низок

Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење Отк�

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

Опис Патувањето за сушење на косата е изработена од корален кадифе кој е издржлив и може да се користи м�

Завиткајте се во извонредна удобност на главните вредности на 10парчиња сет за пешкири Секоја крпа во ов

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

Please wait...