0
clear
  • Домашни колекции солидна пешкир за печатење со памук, сива
  • -20%
  • -20%
Домашни колекции солидна пешкир за печатење со памук, сива

Домашни колекции солидна пешкир за печатење со памук, сива

DEN 399.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Напредниот процес на ткаење резултира во илјадници фини, неоткриени јамки што го прават нашиот пердувски допир бргу суви крпи до 10 пати повеќе апсорбирачки од традиционалниот памук Тери. На меки 700 грама, овие органски памучни крпи се супер меки и брзо сушење. Gets Certified & Oeko-Tex Green Corred : Овој производ ги исполнува строгите барања на глобалниот органски текстилен стандард (GOTS), светски водечки стандард за обработка на органски текстил за да обезбеди поздрав дом за вас и подобра планета за сите. Кога купувате памук направен без штетни хемикалии или пестициди, придонесувате за почиста почва и водни патишта. Тестирани за штетни материи и производи значително во согласност со упатствата на ОЕКО ТЕКС. Изработено од 100% органски памук : Органскиот памук се одгледува без употреба на токсични и постојани пестициди и синтетички ѓубрива . кадифен и луксузен : луксузно плишано предиво со 2 пар Допирот дава долготрајна мекост без употреба на PVA. Брзата сува технологија обезбедува неверојатно апсорбирана конструкција и ткаење преку нула пресврт, правејќи ги овие крпи ултра-апсорбитни. Ниската лента помага во спречување на пролевање и отпорност на избледување му помага на оваа крпа да ја одржи својата боја преку миење . лесен за грижа : машина за перење, едноставна за грижа и чистење. Овие листови за бања се исклучително ракувани за да го натераат фен да одземе помалку време, на овој начин заштедувајќи време и трошоци за енергија. Тие се пренесуваат целосно од фен, нежни и меки за следново време.

Главните својства

Избор на купувачот

JML Карактеристики за пешкири за бања : 1 JML микрофибер крпи за капење можат да апсорбираат 7 до 9 пати пого�

Однесувајте се кон крајната удобност во бањата со овие густи и кадифни крпи за бања од подобри домови кр

Прославете ја вистинската гордост со колекцијата на Better Homes & Gardens Bath Секое парче во нашата колекција е п�

Додадете малку освежувачки стил и удобност со квалитетот на бањата со овие подобри домови и градини за �

Колекцијата за пешкири на Aiden Lace има сложен мотив за цветни трели, извезена на границата со чипка од бела

Опис Патувањето за сушење на косата е изработена од корален кадифе кој е издржлив и може да се користи м�

Пушката за рака на изобилство Martex ви дава совршена опција за шалтер за бања или лента за крпи Оваа густа

Додадете дополнителен раскошен стил во вашата бања со големиот, луксузен хотел Тери стил 70 ”l x 35” со ег�

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

Никој не сака смрдлива крпа за бања и сепак ова е вообичаен проблем што многумина од нас го имаат секој д

Овие подобри домови тоа е супер абсорбента и го прави искуството за бања толку пријатно; Донесува утеха

Please wait...