0
clear
  • Крупс 12-Чаша Паметен Темп Дигитален Котел
  • -20%
  • -20%
Крупс 12-Чаша Паметен Темп Дигитален Котел

Крупс 12-Чаша Паметен Темп Дигитален Котел

DEN 1359.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесен за читање дигитален екран ја покажува вистинската температура во котелот. Дизајнот со двоен ѕид ја одржува водата топла подолго и го одржува надворешниот слој безбеден за допир. Погодноста не беше последователна мисла за крупс. Капацитет-1,7 литри подготвува до 12 чаши. Со сета мисла што влезе во овој котел КРУПС, замислете го задоволството да уживате во вашиот топол пијалок направен точно. Не е безбедна машина за миење садови, бигор според рачни упатства.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...