0
clear
  • Regal Estate, безжичен затемнување на Eco Shoneycom Shade, Latte, 61.5W 48L
  • -20%
  • -20%
Regal Estate, безжичен затемнување на Eco Shoneycom Shade, Latte, 61.5W 48L

Regal Estate, безжичен затемнување на Eco Shoneycom Shade, Latte, 61.5W 48L

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Бесплатни сватови во боја, достапни, е -пошта за услуги на е -пошта@ и обезбедете име на производи и боја или линк и испраќање по пошта Адреса, ве молиме, дозволете 3-4 дена да го примите вашиот swatch.

Главните својства

Избор на купувачот

загради за поддршка и безбедност Сенка за филтрирање на светлина Регал недвижнини за филтрирање на све

Да се ​​грижи едноставно прашината од ткаенината во сенка и да ги избрише двете шини Регал недвижнини �

Сенка за филтрирање на светлина Сите бои имаат бела поддршка за униформа изглед однадвор Големини на ши

Се вклопува во рамката на прозорецот 39 до 39,5 инчи ширина Достапно во бела, слонова коска, алабастер, сив �

Областа на мобилните нијанси на саќе Практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци Се вкло

Се вклопува во рамката на прозорецот 38,5 до 39 инчи ширина Нијансите за затемнување на мерката за мерење н

Регал недвижнини за филтрирање на светло за филтрирање на саќе се карактеризираат со едноставен механи

Сите бои имаат бела поддршка за униформа изглед однадвор Сенката во стилот на саќе Обезбедете вистинск�

Сенката за вртење на светлофилтрирање на Loha од ексклузивен дом е направена со лесна и воздушна, постелн�

Областа на мобилните нијанси на саќе Практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци...

Областа на мобилните нијанси на саќе Практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци Достап�

Достапно во бела, слонова коска, алабастер, сив облак, сидро сиво и лате Нашите екопријателски регални н�

Достапно во бела, слонова коска, алабастер, сив облак, сидро сиво и лате Големини на ширина достапни од 20

Сите бои имаат бела поддршка за униформа изглед однадвор Регал недвижнини нијанси на филтрирање на све�

Пакетот вклучува една сенка, монтирање на хардверски сет и инструкции за инсталација Нашите нијанси за

Please wait...