0
clear
  • Лолој ВТОРИ Соренто Полноќ Природно 9'-6 9'-6 Тркалезна Површина Килим
  • -20%
  • -20%
Лолој ВТОРИ Соренто Полноќ Природно 9'-6 9'-6 Тркалезна Површина Килим

Лолој ВТОРИ Соренто Полноќ Природно 9'-6 9'-6 Тркалезна Површина Килим

DEN 4410.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Областа килими во Колекцијата Соренто има сложена шема што создава фокусна точка во секоја просторија. Внимателното избледување додава топол, гроздобер квалитет во кој се чувствува живеено без вистинско абење. Моќ-се појави Во Турција од 100% полиестерски куп, Колекцијата Соренто е исто така сертифицирана За okeo-tex®, осигурувајќи дека материјалите на килимот не содржат штетни материи. Тепих од област со сложена шема и внимателно избледување, Колекцијата Соренто има топол, гроздобер квалитет во модерна палета со земја; дизајнирана од лолои. Издржливата полиестерска конструкција на килимот се чувствува мека под нозете, но може да издржи сообраќај на стапалата во дневните соби, спалните соби, трпезариите и ходниците. Моќ-се појави на 100% полиестер Во Турција Со рабови со реси од слонова коска, овој килим ја носи етикетата оеко-Текс®, осигурувајќи дека неговите материјали не содржат штетни материи. Купот е со димензии 0,25"; додавањето подлога за тепих (не е вклучена) ќе создаде уште поголема перница и ќе го задржи тепихот на место на подот. Лолои, семеен бизнис со седиште во Далас, е една од најдобрите компании за килими во Соединетите држави и е позната по дизајнирање инвентивни производи за значајни простори.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете парче мебел инспириран од италијански јазик во вашиот дом со нашата Колекција Росо Мекиот блу�

Уметнички дела на подот од вашата бања Кадифен врв и многу удобен на допир Ова Е Машина За Перење бања ил

Безвременската конструкција беспрекорно се вклопува со природниот дизајн за да го изработи совршеното

Имаме добар дизајн е роден од соработка за килими За поголемиот дел од нашата колекција, тоа е направено

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим дома и канцеларијата со Почетна Подлога Од Решенија з

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Редовно вакуумирајте и чистете на самото место; за тешко отстранливи

Овој килим од шенил го има сето тоа! Остри бои, мека текстура и отпорност на дамки го прават ова идеален и

Единствен наизменичен дизајн на плетенка што има конзистентна боја на темата, во комбинација со мешана

Килимот од јута лукас прикажува варијации на костен, бадем, чили пиперка и Крем на природно издржлива ју

Нема ништо подебело или полуксузно од Тепихот Во Областа Џесоп Шаг Прикажување на 1"дебел вештачки шерп�

Опуштете се во удобноста на вашиот дом со модерната Колекција Монако без напор Различните мотиви, почну

Имитирајќи го престижот на традиционалните Казахстански килими, Сафавиех создава колекција на килими �

Додадете последен слој текстура на вашето крајбрежно повлекување кога ќе го прикажете прекрасниот Теп�

Од Колекцијата Софија, трансформирајте го вашиот простор за живеење во егзотична дестинација за патува

Safavieh Шарени Килим STK411 A Рачно Ткаени ' рѓа Килим Од Калифорнија До Санта Фе, рустикалношик изгледот претп

Чувајте го вашиот дом убав во текот на целата година со Овој Преоден Килим Овој 100% Полипропиленски кили�

Цинара е тепих отпорен на дамки погоден за семејството со лесно одржување Создадете удобен простор за и

Со одржување на монументален резервен инвентар, Нурисон може да ги испрати повеќето нарачки во рок од 48

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Светло Корално Розова Област Килими, 6' Круг Дизајниран да изд�

Внатрешната / надворешната колекција на плетени килими со Подобри Трендови комбинира форма и функција..

Заклучете ги кујнските килими, подните душеци, влечките, теписите и многу повеќе на место користејќи ја

НАЈДОБРА УСЛУГА : Ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во секое време, ние ќе ве вр�

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја...

Please wait...