0
clear
  • Завеси-Црно-Бел Геометриски Круг Топлинска Изолирана Бучава Намалување На Завесата Панели Соба Затемнување За Спална Соба Кујна Завеси Прозорец Третмани Дома Де
  • -20%
  • -20%
Завеси-Црно-Бел Геометриски Круг Топлинска Изолирана Бучава Намалување На Завесата Панели Соба Затемнување За Спална Соба Кујна Завеси Прозорец Третмани Дома Де

Завеси-Црно-Бел Геометриски Круг Топлинска Изолирана Бучава Намалување На Завесата Панели Соба Затемнување За Спална Соба Кујна

DEN 271.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

✿€Завеса Сет од 2 панели q : 2 панели по пакет, секој панел мери 36" ширина x 84"должина, вкупната големина е 72"W x 84" L. внатрешниот дијаметар на шипката за овие завеси е 1,6 " (4 см), што одговара на сите стандардни прачки.✿€Grommet Конструкција€ : Секој панел за завеси има сребрени метални громови на врвот. Секој внатрешен дијаметар на громот е 2,1 инчи, а надворешниот дијаметар е 2,9 инчи, споредлив со повеќето прачки. Лесно за закачување и непречено лизгање.✿●Намалување На бучавата● : завесите за затемнување во Спалната соба гарантираат дека дури и ако сте лесен сон, нема да ве вознемирува надворешниот свет. Тие ќе го спречат надворешниот свет да влезе во вашите приватни моменти за да можете максимално да уживате во приватноста со членовите на семејството и пријателите.✿€Одличен Подарок}модерната модна новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца. Овој сет за третмани со прозорци е погоден и за цели сезони. Може да се користи и како фестивалски подарок за вашето семејство и пријатели. Како Што Се Ноќта на Вештерките,Црниот петок,Сајбер понеделник,Божиќ, Роденден,Годишнина Од Венчавката,Денот На Вљубените,Денот На Таткото,Денот на Мајката итн., ќе биде сакај го).【_Повеќенаменска€ : нашите шик печатени завеси се со јасни дизајни и светли живописни стилски бои.Задебелена графика печатена со најсовремена технологија за дигитално печатење. Панелот за завеси е совршен за Возрасни Деца Тинејџерски Млади Момчиња Девојки Мажи Домашна Соба,Дневна Соба,Спална Соба,Студентска Соба,Трпезарија и Расадник. КИБАИДАН Завеси-Црно-Бел Геометриски Круг 72х84 Инчен Громет Топлинска Изолирана Бучава Намалување На Завесата Панели Соба Затемнување За Спална Соба/Кујна Завеси Прозорец Третмани Дома Де.

Главните својства

Избор на купувачот

Термичкото својство на завесите за затемнување осигурува дека температурата во просторијата е регулир

Ние нудиме различни големини и бои за вас, пред да висат завеси за гуми, ве молиме измерете ја ширината н�

Домашен ДекорМалите Завеси одговараат на повеќето места и можете да ги користите како нивоа или завеси.

Ексклузивниот пар на панели За завеси На Домашен Шумски Рид има ткаенина за затемнување на затемнување

Кадифениот Тежок Филтер За Филтрирање На Горниот Прозорец Панели За Завеси во зимска бела боја донесет�

Искусете ја темнината, тишината и убавината На Завесите За Затемнување На Просторијата Завесите за зат�

Донесете опуштено, секојдневно чувство во вашиот дом со задебелен кавијар црна и светла чили пиперка цр

Основната Шема За Вечера Ниво На Прозорци и Комплет Од 3 Парчиња Валанс Е совршено решение за оние кои са

Ветровито попладне, прошетка на плажа и сладок мирис на солена вода сето тоа предизвикува чувство прик�

Преуредување во предвремени Со Затемнување Солидна Термапанел СобаЗатемнување Завеси...

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различн�

Додадете Приватност Во секоја просторија со овие панели за Завеси За Затемнување Овој трендовски и фун�

Симфонискиот громет панел е цветен над печатење што содржи прекрасна лоза како цветна покривка на цели�

Панелот За Завеси Со Вкрстен Крст харпер додава допир на кралско семејство на секој прозорец.  Секој па�

Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 12 см поради рачно мерење Поради различниот монитор и све

Вклучен пакет : Само 1 x Завеса (Ако треба да ја покриете двете страни на прозорецот, можеби ќе треба да ку�

Прекрасен Изглед : Создадете мек и свеж изглед, облечете го вашиот прозорец со овие полупроегирни ленен�

Материјал : ленен изглед проегирните завеси се изработени од луксузна полиестерска ткаенина со текстур

Третман на прозорци проѕирните завеси даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на просторијата дозво

Донесете класичен селски карактер во вашиот дом со колекцијата на прозорци Сара Прикажан во лесен, лесе

Повеќе Прилики : тие не се погодни само за надворешен простор како трем, двор,кабана,итн Обезбедена прив�

Најлесен начин за ажурирање на вашиот домашен стил е Со Цврстите Класични Модерни Завеси за Затемнувањ�

ЗАТЕМНУВАЊЕ НА ПРОСТОРИЈАТА НЕПРОЅИРНОСТ НА ЗАТЕМНУВАЊЕ : овие завеси за затемнување ја минимизираат и

За да ја продолжите неговата издржливост, не избелувајте и лесни пареа железо Ве молиме дозволете отста

Уникатен Дизајн На Божиќна Шема : Овие завеси се испечатени со божиќна шема,додавајќи стил и божиќна атм

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Машинско Перење Ладно, нежен циклус со благ детергент Ладно железо доколку е потребно

Додадете сјај во секоја просторија во вашиот дом со Овие Јазичиња Врвни сари проегирни завеси Од Индија

Завесите ви овозможуваат Модерен моден стил на домот е професионален производител на домашен декор, ни�

Подигнете го вашиот декор Со Ексклузивната Домашна Сатена Соба Затемнување На Затемнување На Врвот Вал

Please wait...