0
clear
  • Уметнички ткајачи Рајли Геометриска област килим, темноцрвена, 7'10 круг
  • -20%
  • -20%
Уметнички ткајачи Рајли Геометриска област килим, темноцрвена, 7'10 круг

Уметнички ткајачи Рајли Геометриска област килим, темноцрвена, 7'10 круг

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Колекцијата Cerastium ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има низок куп. Само чисто место. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Главните својства

Избор на купувачот

Раскошни палми и лиснат дизајни инспирирани од лоза за да зрачат од централниот медалјон во волшебниот

Овој килим Хановер Таган област користи комбинација на предиво од фриз и олефин за прекрасен изглед на �

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Волкер, без напор служат како примерна претстава на

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години Придоб�

Колекцијата Руби е чисто модерна, со реинтерпретации на класични мотиви, како и геометриски дизајни; То�

Кула палета и незаборавни преодни и традиционални дизајни се обележјето на колекцијата „Старнс“...

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Рона, без напор, служат како примерна претстава на с�

Осветлете го вашиот простор за живеење со колекцијата на осветлување! Сигурен избор за едноставност и ч

Едната страна од душекот за мебел е текстура со точки, што може ефикасно да спречи лизгање на предметите

Љубовта е во воздухот! Споделете ја вашата loveубов оваа сезона со прегратките и бакнежите со едноставно �

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Шулц без напор служат како примерна претстава на со�

Please wait...