0
clear
  • LOMAKNOTI AYSAL ARMELAR 5 '7' BEIGE CHEVRON INDOOR AREATION
  • -20%
  • -20%
LOMAKNOTI AYSAL ARMELAR 5 '7' BEIGE CHEVRON INDOOR AREATION

LOMAKNOTI AYSAL ARMELAR 5 '7' BEIGE CHEVRON INDOOR AREATION

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој модерен килим на апстрактна област користи тонски засенчување и шефна шема на шеврон за да создаде тродимензионален изглед, обезбедувајќи основа за очи за вашиот канцелариски простор, дневна соба или област за јадење. Закрпи на стилски вознемирувачки и прекинати линии додаваат карактер и шарм на овој килим. Без разлика дали тоа одговара на постојниот стил на украси или барате освежување на стилот, ова парче совршено ја балансира современата едноставност и жив дизајн. Секој килим е машински изработен со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои. Купот со низок профил на супер-мека полипропилен предиво ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без да жртвувате удобност или издржливост. Совршено за најразлични стилови на украси, овој прекрасно ткаен килим ќе направи добро во која било област од вашиот дом - дури и на места со голем сообраќај и ризик од истурање. Покрај тоа што е лесен за одржување, својствата отпорни на дамки и отпорни на дамки, обезбедуваат дека ќе го одржи својот изглед за наредните години. Машината направена со 100% полипропилен. Поддршка на памук . LOMAKNOTI ENDOOOR килими се совршен начин да го стилизирате вашиот дом . крем/беж рустикален печат на шеврон, покривајќи 37,89 квадратни метри . 0,24 во висина на купот. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 5'3 "x 7'3".

Главните својства

Избор на купувачот

Донесете го морскиот брег на вашиот дом декор со едноставно Daisy 3 'x 5' Kelly Green Starfish reg од нашата колекција на

Interstellar е колекција на неверојатни дизајни кои се други светски! Овие неверојатни килими се рачни со упо�

Лесни душеци против замор во модерни дизајни отпечатени на ткаени полиестер со удобна јадро од пена...

Колекцијата Алби ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

Колекцијата на правоаголник Тони е совршено парче за да и дадете на вашата соба кафе куќа како аура Прек

Осветлете го вашиот простор за живеење со колекцијата на осветлување! Сигурен избор за едноставност и ч

Колекцијата Weave & Wander Canady комбинира рустикален дизајн со модерната уметност Рачно изработено со вискоза

Трајни и меки, колекцијата Касандра е поткрепена со моќност во 100% полипропилен куп Со разноврсни палети

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Овој килим во областа на граничниот стил има сложени обрасци инспирирани од цвеќиња во разноврсна пале�

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години...

Договорен процес нуди уникатни колекции, тоа е направено од нашиот сопствен тим за дизајн Стилот на жив�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Рона, без напор, служат како примерна претстава на с�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Оукура, без напор служат како примерна претстава на

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години...

Колекцијата Канон е одличен начин да се истражат различни стилови на дизајн и теми Обидете се со модере�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Шулц без напор служат како примерна претстава на со�

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply D

Кула палета и незаборавни преодни и традиционални дизајни се обележјето на колекцијата „Старнс“ Енер�

Колекцијата Канон е одличен начин да се истражат различни стилови на дизајн и теми Обидете се со модере�

Повеќе нема да мора да ги исцрпувате улиците на Франција или Кина во потрага по тој килим Колекцијата за

Southern Comfort е исклучителна колекција направена до совршен додаток за вашиот простор за живеење во затворе

Please wait...