0
clear
  • Сет на панел за печатени дизајнерски дизајнери од 2, 50 96
  • -20%
  • -20%
Сет на панел за печатени дизајнерски дизајнери од 2, 50 96

Сет на панел за печатени дизајнерски дизајнери од 2, 50 96

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одликувајќи се со нашиот ексклузивен, дизајн инспириран од уметникот, овие волшебни печатени завеси создаваат фокусна точка со смело привлечно принт. Оваа 100% органска памучна завеса има 2 во 1 конструкција со пол -пакет и скриено јазиче додавајќи убаво прилагоден изглед на кој било простор. Сетот вклучува две панели за завеси за прозорци 100% органски памук овластен GOTS : Највисока сертификација во органско земјоделско памучно земјоделство и производство значи дека овие завеси се прават без хемикалии или токсични бои кои се наоѓаат во конвенционален памук. Ткаенина оваа чиста и ткаена со употреба на одржлив памук што го прави здрав за планетата . Соодветна блокада : Органската ткаенина од Панама е природно густа и резултира во соодветна блокада на светлина . 3 во 1 Конструкција : Нашата драперија 3-во-1 понуди за изградба понуди Три висини опции : Пол џеб, висечки јамки, прстен на прстенот . Дополнителни детали : Нашите драпери се конструирани со слепи зашиени кокошки за совршен пад . Сет од 2 панели : Се продава како сет од 2 панели.

Главните својства

Избор на купувачот

Веднаш освежете ги прозорците во кујната со овој сет за кујнски завеси Вклучува 2 завеси на панелот за п�

Овие полиестерски панели за прозорци доаѓаат во пакет од два Maytex Faux Silk обложена скриена панели за прозо�

Подобри домови и градини quакард бран со Доли чиста чиста 4парчиња за прозорци за завеси во просторијата

Навикајте го вашиот простор со уметнички шик, панел за прозорци со радост на Wildflower Низните цветаат во бо

Текстурирана ткаенина : Внимателно ткаени за да се обезбеди квалитетот е во најголем дел, овие завеси об

Веднаш освежете ги прозорците во кујната со овој сет за кујнски завеси Вклучува 2 завеси на панелот за п�

Главната палма е прекрасна печатена панел Grommet кој нуди уникатен изглед дизајниран за да го осветли дек�

Разбудете се секој ден до сонуваниот ефект создаден од елегантниот панел за драперија во Монтаук во ваш

Дајте им на секоја просторија освежен изглед со традициите од Вејверли засекогаш ваш цветен прозорец п�

Парот на панелот за завеси на модарите на „Modrn Naturals“ има совршена количина на чисти детали за да се меша

Веднаш освежете ги прозорците со овие прекрасни дизајнерски завеси Вклучува 2 завеси на панелот за проз

Дали некогаш сте биле фрустрирани од „црните“ завеси кои тврдат дека ја блокираат целата светлина? Под

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед на секоја просторија со оваа мала завеса за кујнски прозорец �

Пронајдете совршена комбинација на мода и функција со панелот за прозорец за затемнување на Corrigan Blackout...

Карактеристики : Не вклучува 2 нелиран Grommet jacquard ткаени завеси панели Мачија што може да се пее...

Домашните ленти за домашни ленти од ВЦНИ, кои се наоѓаат на горниот прозорец, завеси на горниот прозорец

Please wait...