0
clear
  • Целосна Покриеност Заштитен Капак ЗА Gts Позлата Tpu Случај За Huami GTS Smartwatch Заштитник А198
  • -20%
  • -20%
Целосна Покриеност Заштитен Капак ЗА Gts Позлата Tpu Случај За Huami GTS Smartwatch Заштитник А198

Целосна Покриеност Заштитен Капак ЗА Gts Позлата Tpu Случај За Huami GTS Smartwatch Заштитник А198

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов висок квалитет;. Спецификации : . Изработен од тпу материјал, заштитниот капак на часовникот е водоотпорен и отпорен на пот. Тоа може да го заштити вашиот часовник од нула и влијание. Таа е погодна fro-Amazfit GTS2. Заштитен Материјал За Покривање : ТПУ. Погоден : . Хуами-Амазфит ГТС2 мини. Хуами-Амазфит ТС 2е.Карактеристики : Анти-Гребење, Отпорен на Пот, Додаток За Часовник. Боја како што е прикажано. Забелешка : . 1.No малопродажен пакет. 2.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. плз бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 3.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот вклучува : . 1 x заштитен случај Целосно Покривање Заштитен Капак ЗА Gts 2 Позлата Tpu Случај За Huami GTS2 Smartwatch Заштитник А198.

Главните својства

Избор на купувачот

Екранот за складирање на накит на Oumilen Men and Women 6 е прекрасна кутија за часовници за прикажување на вашите

Кутијата за часовници „Оумилен“ има предности на едноставна структура, исклучителна изработка и комп�

Дрво кутија за гледање кутија за екранот PU кожено складирање со стакло од стакло Отстранлив перници за �

Прецизните исечоци и вградениот заштитник од калено стакло го прават совршено да одговара на Вашиот Ча�

Please wait...