0
clear
  • Лесно прилагодливо прилагодливо решетката за облека, не'рѓосувачки челик, хром
  • -20%
  • -20%
Лесно прилагодливо прилагодливо решетката за облека, не'рѓосувачки челик, хром

Лесно прилагодливо прилагодливо решетката за облека, не'рѓосувачки челик, хром

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа тркалачка решетка за облека може да се пофали со голема сила и издржливост и лесна маневрирање. Дизајнирано во едноставна и склопувачка структура, нашата решетка за тркалање облека обезбедува без напор и брзо склопување и удобно складирање. Продолжените шипки за виси и прилагодлива висина на шипката овозможуваат флексибилна и прилагодлива употреба. Оваа решетка за облека е идеален додаток на просториите за домови, соби за гости, садови или за комерцијална употреба. Функција : Оваа висококвалитетна решетка за единечна железничка облека е изработена од траен и здрав метал. Модерен и едноставен дизајн го олеснува носењето и соберењето. Тоа е тешка решетка за облека и неговото максимално оптоварување е до 200 фунти. Прилагодливата и телескопската решетка за облека може да се прошири хоризонтално и вертикално за вашите потреби. Може да се користи и во затворен и на отворено или за домашна и комерцијална употреба. Може да се користи во спална соба, балкон, двор или трговски центар, изложбен салон, итн. Распространета димензија : 74,8 x 21,7 x 70.3 '' (l x w x h). Преклопена димензија : 51,4 x 21,7 x 65.2 '' (l x w x h). Прилагодлива висина : 65.2-70.3 ''. Прилагодлива должина : 51.4-74.8 ''. Макс. Капацитет на оптоварување : 200 lb. Клиренс на земја : 4,9 ''. G.W. : 17.16 lb. Боја : сребро. Вклучен пакет : 1 x Rack Rack Rack. 1 x Упатство за склопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Едноставна облека за облека со тешка облека за облека, решетката за облека за облека со полици, метална �

* Опис : Силен фустан за облека што виси железница со силен градежен преносен дизајн, обезбедува дополни�

Опис : Прачката за закачалка за плакари може да се инсталира едноставно помеѓу подот и таванот без дупче

Овој плакарот за тркалање е совршен за складирање и организирање облека и додатоци на мали простори Се �

Решетката за облека, слободно закачалка, двојни шипки, мултифункционални решетки за облека во спална со

Please wait...