0
clear
  • Каролински богатства BB1211SH Checkerboard розово германски овчар или држач за клуч, 7HX4.25W, повеќебојни
  • -20%
  • -20%
Каролински богатства BB1211SH Checkerboard розово германски овчар или држач за клуч, 7HX4.25W, повеќебојни

Каролински богатства BB1211SH Checkerboard розово германски овчар или држач за клуч, 7HX4.25W, повеќебојни

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Каролини богатства BB1211 SH4 Checkerboard розово германски овчар или држач за клучеви, 7 HX4.25 W, повеќебоен поводник или држач за клучеви со специфични германски овчарски уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Плочката е направена од тврда хартија и е поставена на метален правоаголник. Куката виси од металната плоча во задниот дел и е околу 2 12 внатре од основата. Куката се отвора околу 1 ин. Закачалка е прикачена на металната плоча и е долга околу 1 12 внатре. Многу простор да се обесат со помош на завртка или облога. Одлично за домот или канцеларијата да ги задржи клучевите поводници или скоро за било што . Димензија - 4,25 x 1 x 7 во . Тежина на артикалот - 0,25 фунти. Оваа wallидна кука е од Каролинс богатството Категорија на производи. Карактеристики на HTJ11978 Држете клучеви и поводници или скоро за било што. Функционален производ и одличен подарок. Шарени уметнички дела. Плочка од табла. Метална плоча на грб со вградена во закачалка. Додадете неколку за да направите групирање. Боја : Пинк. Материјал : Метал. Димензии куката се отвора со големина : 1 ". Севкупна висина - горе до дно : 6,25". Севкупна ширина - од една до страна : 4.25 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 0,65". Севкупна тежина на производот : 0,25 фунти.

Главните својства

Избор на купувачот

Организирајте ги сите ваши палта, јакни, капи, марами и чанти на еден елегантен капут Создаден со стил и �

Опис : Ние користиме природен бамбус материјал, водоотпорен, антикорозија, без мирис, издржлив решетка з

Please wait...