0
clear
  • Летен фустан на Ројалве, макси фустан за женски обичен летен без ракав без ракав џеб од џеб, лабав фустан
  • -20%
  • -20%
Летен фустан на Ројалве, макси фустан за женски обичен летен без ракав без ракав џеб од џеб, лабав фустан

Летен фустан на Ројалве, макси фустан за женски обичен летен без ракав без ракав џеб од џеб, лабав фустан

DEN 335.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : S Bust : 90cm/35.43 '' Должина : 140cm/55.12''Size : M Bust : 96cm/37.80 '' Должина : 141cm/55.51''Size : L Bust : 102cm/40.16 'Должина : 142cm/55.91' 'Големина : xl биста : 108cm/42.52' 'Должина : 143cm/56.30''Size : XXL биста : 114cm/44.88' 'Должина : 144cm/56.69'size : xxxl биста : 120cm/47.24' 'Должина : 145cm/57.09 '' Големина : xxxxl Биста : 126cm/49.61 '' Должина : 146cm/57.48''Size : xxxxxxl биста : 132cm/51.97 '' Должина : 147cm/57.87'''''package Вклучи : 1pc passmemater : polyester blendleng миењето на рацете и машината за миење е во ред : Обичен, моден, Mashion Gender : Women Splease Забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. ! Супер слатко и удобно, ласкаво на која било форма на телото . воопшто не гледајте. Едноставен, но елегантен симпатичен фустан . пригода : секојдневен, секојдневен живот, забава, враќање на дома, вечерни активности, деловна канцеларија, лесно облечете се нагоре или надолу. Тоа е стилски изглед за спарување со беретки во зима или капи на вечен пролетен летен ден!. Упатство за перење : машина за миење на машината, ладно миење на рацете, суво воздух, ниско железо ако е потребно . Стил - Сакам да ве комплиментирам на овој фустан со проток на плажа! Однесете го на одмор или трчајте на плажа лето!.

Главните својства

Избор на купувачот

Макси фустан, тоа е стил на забивање во стил Ништо не го победи без напор чувството и полираниот изглед н

57"Големина : L Биста : 106cm / 41.80" Должина : 130cm / 51 фустани за жени 2023 секојдневни, секси фустани за жени,цветен

Женски костим за капење со умерено намалување и долна покриеност Ноќта На Вештерките Дозвола ренесансн

31 '' Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 114cm / 44 : Type Leptern Type : Printing Style : Mase, Causal What What : 1pc Women Fouss

4 ") ракав : (7,5 ") Должина : (46 Големина на ознаката 2xl : Големина на САД : (12) Биста : (43 Поради различниот мони

Женски Секојдневен Фустан, Летечки Ракав VВратот Шупливи Еднобојни Лабави Фустани Од АЛинија...

40" Рамо : 40см / 15.78" должина : 134 Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегув

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Овие Фустани се Направени Од Полие

В Вратот И Дизајнот На Линијата Прават Да Изгледате Привлечно во Толпата.Можете Исто Така Да Ја Облечет�

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

Детали за производот : Овој занает за облека со внимателен фокус на ткаенина и одговара Пристапен, вист�

Женски Цветен Принт Долг Ракав Екипаж Долг Фустан Плажа Секојдневен Макси Сарафанкарактеристики : изра

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени V Вратот Миди Фустан, 3 / 4 Ракав Туника Фустан, Повик Маица Фустани, Лето С

Please wait...