0
clear
  • Сарафан За Жени Дами Секојдневен Лабав Долг Фустан Кратки Ракави Цветен Принт Фустан На Плажа Со Џебови Фустан На Плажа Кралско Сино Л
  • -20%
  • -20%
Сарафан За Жени Дами Секојдневен Лабав Долг Фустан Кратки Ракави Цветен Принт Фустан На Плажа Со Џебови Фустан На Плажа Кралско Сино Л

Сарафан За Жени Дами Секојдневен Лабав Долг Фустан Кратки Ракави Цветен Принт Фустан На Плажа Со Џебови Фустан На Плажа Кралско

DEN 257.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

35" ракав : 27см/10.20" половината : 128см/50. Овој Цветен Фустан Совршено Одговара За Секојдневно, Датира, Шопинг, Канцеларија, Плажа, Одмор, Забава И така НАТАМУ.67" големина : л сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 106СМ/41.93" РАКАВ : 29СМ/11.01" Рамо : 38см/14.

Главните својства

Избор на купувачот

Летен Фустан цетрио За ЖениФустан Со Лак Со Печатен Лак Без Ракави Небото Блуетрио Е модна продавница...

В Вратот И Дизајнот На Линијата Прават Да Изгледате Привлечно во Толпата.Можете Исто Така Да Ја Облечет�

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И На

Женски Цветен Принт Долг Ракав Екипаж Долг Фустан Плажа Секојдневен Макси Сарафанкарактеристики : изра

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 42cm / 16.54" Ракав : 25cm / 9.84" Должина : 115cm / 45.28" Големина : М Биста : 102cm / 40.16" Рамо

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЖенски Боемски Фустан, Макси Фуст�

Совршен за секојдневни, секојдневни, деловни, канцелариски, колеџ или состаноци, додека ви обезбедува с�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 85см / 33.46" Должина : 133см / 52.36" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојд

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Карактеристика : Женски Сарафа

Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Одлично за Секојдневно,Секојдневно, Лето, Плажа,

Женски Сарафан VВратот Без Ракави Мода Лето Вечер Партија Џеб Елек Долг Фустан Печатени Екстра Долг Фус�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Краток Ракав Мини Фустан Маица Фустан Сарафан Облека �

Класичен Сарафан За Гардероба Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Фустан

Избегнувајте употреба на белило или омекнувачи, бидејќи тие можат да ја оштетат нежната ткаенина и диза

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 (Целото мерење во см и ве молим�

Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Фустан Од Памучен Џеб Без Ракави Женски Лежерен Удобен Цветен П�

Please wait...