0
clear
  • Женски Обичен Краток Ракав V Вратот Мини Фустан Летна Точка Лелеав Краток Фустан Макси Фустани Плажа Жени Долги Фустани Летни Летни Миди Фустани За Жени Сарафан Кр?
  • -20%
  • -20%
Женски Обичен Краток Ракав V Вратот Мини Фустан Летна Точка Лелеав Краток Фустан Макси Фустани Плажа Жени Долги Фустани Летни Летни Миди Фустани За Жени Сарафан Кр?

Женски Обичен Краток Ракав V Вратот Мини Фустан Летна Точка Лелеав Краток Фустан Макси Фустани Плажа Жени Долги Фустани Летни

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

86"Големина : М Биста : 94cm/37.Материјали : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење.

Главните својства

Избор на купувачот

Специјалниот Дизајн Без Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата (Целото мерење во см �

Материјал : Полиестер Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од

【Прилики】 Должина за хеланки, фармерки, шорцеви или панталони Белешка : Ве молиме, погледнете ја големи

Големина Големина Online 24 часа Онлајн : Професионален 24часовен тим за услуги може да ви помогне секогаш к�

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.25 " Големина : М Големина Овие летни фустани никога�

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 42cm / 16.54" Ракав : 25cm / 9.84" Должина : 115cm / 45.28" Големина : М Биста : 102cm / 40.16" Рамо

37" Колк : 120cm / 47.09 "Должина : 90см / 35.43" Колк : 112cm / 44.43 "Половината : 75см / 29.53" Колк : 100см / 39.16 "Половината : 85cm / 33.�

= X=Големи САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 110см / 43.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Ес

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Овие Фустани се Направени Од Полие

40" Рамо : 40см / 15.78" должина : 134 Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегув

52 "Половината : 112cm / 44 Бептер Летни Фустани За Жени Печатење На Денот На Независноста На Жените Лабав Сар�

fall и одлично за секојдневно носење.Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / АУ : 8 ЕУ : 34 БИСТА

♔a1 : Ве молиме, погледнете во нашата табела со големина на продавницата на производот Измерете и избере�

Материјал100% Полиестер Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдне�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Карактеристика : Женски Сарафа

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојд

Соодветен Фустан За Жени Фустан Со Отпечаток Без Ракави Плажа Сарафан Секси Џеб Моден Фустанкарактерис

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

06 "Рамо : 80cm / 31 : 5 XLarge : 24 UK : 28 EU : 54 Bust : 150cm / 59.Материјал : Полиестер Ве молиме изберете според вашиот дневен �

: ХГолема Биста : 116см / 45.43" фустан / женски фустан / фустан за жени / вестидос де новија / женски фустан / жен

Please wait...