0
clear
  • Лежалка За Домашно Кино Винего Со Обложено Седиште И Потпирач За Грб, Црвена Фау Кожа
  • -20%
  • -20%
Лежалка За Домашно Кино Винего Со Обложено Седиште И Потпирач За Грб, Црвена Фау Кожа

Лежалка За Домашно Кино Винего Со Обложено Седиште И Потпирач За Грб, Црвена Фау Кожа

DEN 2382.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Винего Еден Лежалка Со стп кожа, Мулти Опции На Располагање Лежалка За Домашно Кино Винего Изработена од Висококвалитетна стп кожа, убава на допир. Дебело обложено седиште и грб за најголема удобност. Двојниот дебел потпирач за нозе овозможува вашата нога да се одмори. Пошироките закривени потпирачи за раце додаваат дополнителна удобност. Потпирач за нозе што може да се повлече лесно се прилагодуваат режимите за да се исполнат вашите барања. Поткрепете го дното на лежалката и одделете го од подот. Совршен дизајн со двојно шиење нуди елегантно и удобно искуство. Потребно е минимално склопување. 1-година ограничена гаранција. Димензии на седиштето : 19.7"W x 22.1"D. Димензии На Грбот : 20.9"W x 29.1" H. Затворени Димензии : 27.6 "W x 35.8" D x 38.6 "H. Отворени Димензии : 27.6 "W x 64.2"D x 27.9" H. Пристигнува во една кутија. Димензии на пакетот : 27,56 "Л х 23,63" В х 19,69 " Ч; Тежина : 59,52 ФУНТИ.

Главните својства

Избор на купувачот

Работете во удобност со овој целосно тапациран едрилица и соодветен отомански Двете парчиња се покриен

Овој луксузен електричен стол за масажа е designedономски дизајниран за крајна удобност Има 10 јазли за маса

2насочниот Лифт Стол Честер Твил покажува супериорна функционалност и максимална удобност Идеален за п

Без разлика дали ви треба мала помош од седечка положба до стоење, или исто како и идејата да го "напојув�

Опис : ●Прилагодување Мал Стол За Лежење● : ова е мал, но лесен стол за лежење за дневна соба и спална со�

Вкупната релаксација е едноставна како и одморот во прегратката на Трилерот Моќ Вртливиот Едрилица Леж

Нема подобар начин да уживате во филм, книга или само одредено време со овој лежалка и отоманскиот сет...

Вклучува : 1 Лежалка За Напојување со USB приклучок за полнач Цврста Рамка И Механизми За Долг Животен Век

Гушкајте се во овој декадентно кадифен Лежалка Лидија Парчето е тапацирано во топла и земјена кафеава к

100% Полиестерултиматен КОМФОР Возвратете се и опуштете се со софата за навалување На Сметката ;onomономск

Бретонската колекција од Фин Мебел За Подлога Е совршено намалена и великодушно обложена колекција на �

Седнете за големата игра во вашиот нов лежалка за едрилица Со овој рачен лежалка, ќе се чувствувате подг

Нашиот експанзивен лежечки стол за дневни соби и спални соби обезбедува релаксација на целото тело сек�

Колекцијата на софи За лежење Зуриел е прекрасен избор за секоја семејна соба, комбинира луксузна вешта

Лежалката Нуди Стил На Удобност И Вредност За Секој Дом Одразува Елегантен Стил Пријатно Седење И Мазен

Овој модел нуди мека подлога, одлична лумбална поддршка и целосно седење со кочии Останете седнати наза

Опуштете Се Прекрасен Стол : со лежечки, звучник, лулка, масажа, загревање и карактеристики на вртење кар

Лежалката Има Преголема Потпора За Глава И Грб Вештачка Кожа Тапацирана И Преполнета Максимална Удобно

Компактната големина Е Идеална за живеење во стан и мал простор, искористувајќи ги придобивките од стил

Овој стол за лежење ткаенина работи за дневната соба, канцеларијата и спалната соба Ако претпочитате да

Постигнете крајна удобност со колекцијата софа Зуриел Секое парче нуди моќно движење, совршено за филм�

Please wait...