0
clear
  • Моно Фаза Миење Пар Фаза Светлина
  • -20%
  • -20%
Моно Фаза Миење Пар Фаза Светлина

Моно Фаза Миење Пар Фаза Светлина

DEN 3311.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дома во средни до големи фази, додавањето На Килибарни и УВ диоди им дава на овие нови лименки подлабока, побогата нијанса на боја на исто ниво (наменета за игра на зборови) со традиционални халогени и волфрамски елементи. Потребата за мала моќност значи дека можете безбедно да користите 2-3 пати повеќе тела на еден прекинувач отколку со блескаво светилки. Уживајте во мазни избледувања и промени во бојата со 1,3 k Hz, без треперење, затемнување. Погоден за училишта, куќи за богослужба, производство на настани и куќи за изнајмување, целосно металното куќиште ги прави овие единици робусни и патишта. Лесно се користи како приклучок и игра самостојна светлина со бои дефинирани од корисникот и меморија при исклучување или како мајстор/роб што работи во боја скок, градиент или пулс. Целосно dmx512 способен. Користи Осумнаесет Led Диоди од 18 вати; Led Диодите 6-во-1 произведуваат Црвена, Зелена, Сина, Бела, Килибарна и Ултравиолетова светлина (RGBAW-UV). 6-канални и 10-канални РЕЖИМИ НА DMX; Вградена функционалност на строб. Вклучува програма за промена на бојата што реагира на звук; Прифаќа 90-240 ВАЦ, 50/60хз влезна моќност. Прифаќа 90-240 ВАЦ, 50/60хз влезна моќност. Вградена функционалност на строб.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...