0
clear
  • LINKSYS WRT54G - безжичен рутер-4-порт прекинувач-Wi-fi-2. Гхз
  • -20%
  • -20%
LINKSYS WRT54G - безжичен рутер-4-порт прекинувач-Wi-fi-2. Гхз

LINKSYS WRT54G - безжичен рутер-4-порт прекинувач-Wi-fi-2. Гхз

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

LINKSYS WRT54 G2 - Безжичен рутер-Wi - Fi-Десктоп Клучни Карактеристики и Придобивки : се-во-едно рутер За споделување Интернет, прекинувач со 4 порти и пристапна точка безжична-G (802.11 g). Споделува единствена Интернет конекција и други ресурси Со етернет жични и безжични-г и-б уреди. Функцијата за поставување копче ја прави безжичната конфигурација безбедна и едноставна. Висок Безбедносен-Безжичен Заштитен Пристап 2 (WPA2), филтрирање на безжична MAC адреса, моќен заштитен ѕид SPI. Што Е Вклучено : LINKSYS WRT54 G2. Мрежен кабел. Надворешен адаптер за напојување. Софтвер.

Главните својства

Избор на купувачот

Линксис Хидра 6 Со Интелигентна Мрежа ја доставува брзината на Wi Fi 6 до вашиот дом Од игри на следно ниво �

Монтирајте ги Вашите Велоп јазли на речиси секој ѕид со овој елегантен ѕид за заштеда на простор...

Please wait...