0
clear
  • Единствени договори за столче за столче за бар -шалтер за кратки заднини темно кафеава боја
  • -20%
  • -20%
Единствени договори за столче за столче за бар -шалтер за кратки заднини темно кафеава боја

Единствени договори за столче за столче за бар -шалтер за кратки заднини темно кафеава боја

DEN 273.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Уникатните поволни цени на Барстол, направени од 95% полиестер, 5% спандекс, можат да ви помогнат да го скриете стариот стол, оставете го вашиот стар стол да изгледа како ново. Модниот цврст дизајн ќе донесе нов и луксузен изглед на вашиот дом. Овие функционални капаци на столчиња од бар може да ви заштедат пари со продолжување на животот на вашиот стол. Единствени опции за столици за бар -столче за бар -шалтер за кратки заднини. Со совршен истегнување и висока еластична лента, тие капаци на столици се лесни за инсталирање и погодни за нај кратки столици. Совршен за хотел, домашен бар -шалтер, бар, кафе, прослава, семејна трпезарија, итн. Машината што се пее. Ве молиме, измијте во ладна вода, не бели или железо. Земја на потеклото : Увезено уникатно покритие на столче за шипки за бар -шалтер за кратки заднини, темно кафеава пакет 4 PCS, вклучени : капаци од столче од 4 парчиња x бар (не е вклучен стол.). Материјал : 95% полиестерска ширина на грбот : 14-17инч (35-43 см); Должина на седиштето : 14-17инч (35-43 см); Ширина на седиштето : 14-17инч (35-43 см); Дебелина на седиштето : 1,5-4инч (4-10см) . Дише и издржливо, без да се пилинг. Совршените ленти за истегнување и еластичните опсези го олеснуваат инсталирањето и полетувањето . Широко користете во хотел, домашен бар -шалтер, бар, кафе, бројач, итн. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс.

Главните својства

Избор на купувачот

Понудената боја на празници помага да се однесуваат на фестивалите Ве молиме, измерете ја вашата перни�

Карактеристики : Призирајте за дневна соба, ден или омилена област за седење Материјал : 55% памук, 45% поли�

Заштитете го вашиот тросед од секојдневно оштетување и дајте му нов изглед, како и со нашиот 1 парче софа

Веднаш ажурирајте го вашиот мебел со лизгање на мебел за мебел од 1 парче софа Вградените еластични агли

Дијамантската шема на стрии кралскиот дијамант дава современ изглед, но традиционално чувство Сигурно

Американска убавина Без разлика дали се враќате во вашиот студентски дом, или ги минирате богатството н

Реверзибилен дизајн : 2 изгледа во 1 лесно да се инсталира.machine што може да се пее Дебела прилагодлива ела�

Совршено вклопување : Ние ги нудиме нашите софа со големина на софа во повеќето големини за совршено вкл

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие завеси за шема на портата...

Докажете го вашиот Cleveland Browns случајно додека го штитите вашиот мебел со овој заштитник на софа од еден в�

Вклучен пакет : 1 x софа покривка Упатство : Опција за боја : Каки, црна, морнарица, сина, вино, сива, светло �

Карактеристики : Донесете модерен пресврт на вашите украси за дома со Слики за трпезариско столче што м�

Детално со омилените бои и лого на тимот на НФЛ, овие се шарени, корисни начини да го одржите тимот дух жи

Брзо и лесно решение за заштита на мебелот од крзно, дамки, гребнатини, па дури и излевање на деца! Исто т�

Заштитете го вашиот тросед од секојдневно оштетување и дајте му нов изглед, како и со нашиот 1 парче софа

Различните бои се олеснети да се координираат со вашата вселенска декорација 【Мека и издржлива ткаени�

Заштитете го вашиот тросед од секојдневно оштетување и дајте му нов изглед, како и со нашиот 1 парче софа

Уникатните поволни цени на Барстол, направени од 95% полиестер, 5% спандекс, можат да ви помогнат да го скр�

Достапно во смела палета на бои; исто така е достапно како капаче од 1 или 2 парчиња троседот; Како капако�

Нашиот лизгач со високи каучи за истегнување е направен од 95% полиестер и 5% ткаенина Спандекс, која е мек

Заштитете го вашиот тросед од секојдневно оштетување и дајте му нов изглед, како и со нашиот 1 парче софа

Сликите за столче можат да ви помогнат да ја скриете старата абење на столот, солза, исцрпени и искинати

Заштитете ги омилените парчиња мебел од излевање, миленичиња коса и валкани шепи со реверзибилна велур

Задолжително за домови со деца и миленичиња Вклучени навртки : Секој пакет вклучува 2 капаци на потпирач

Заштитете го вашиот тросед од секојдневно оштетување и дајте му нов изглед, како и со нашиот 1 парче софа

Нашиот ливче за кауч со високо ниво е направена од 95% полиестер и 5% ткаенина Спандекс, која е мека, удобна

Форма одговара на истегнување : Направено од двонасочно плетење со истегнување што ќе ги следи контурит

Покривањето на столчето Subrtex Lecliner е агилен противотров за домашни миленици, деца или каква било хаос што

Донесете навестување за обична елеганција на вашиот простор за живеење со овој капак за мебел...

Чувајте го вашиот мебел чист со нашиот ватиран заштитник за мебел од 100 проценти микрофибер Отпорен на п

Please wait...