0
clear
  • Полиестерски Стол Капак На Седиштето Издржлив Тапациран Стол Капак На Седиштето Удобен Мек Со Еластичен Раб Заштита За Мебел Што Може Да Се Пере Отстранлив Црн Нов
  • -20%
  • -20%
Полиестерски Стол Капак На Седиштето Издржлив Тапациран Стол Капак На Седиштето Удобен Мек Со Еластичен Раб Заштита За Мебел Што Може Да Се Пере Отстранлив Црн Нов

Полиестерски Стол Капак На Седиштето Издржлив Тапациран Стол Капак На Седиштето Удобен Мек Со Еластичен Раб Заштита За Мебел

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Материјал : истегнување стол седиште лизгање издржлив и полиестерски кадифе, мек, без брчки, перат.Заштита на седиштата : капакот на седиштето на Столот го штити вашиот стол од дамки, влакна од домашни миленици, кинење.Лесно Инсталирајте : Еластичен раб, лесно лизгајте надолу и вграден капак на седиштето.Декорација : Повеќе бои за опција, нашиот капак на седиштето е функционален, убав и заштедува пари со продолжување на животниот век на вашиот стол.Лесно Грижа : машина за перење со ладна вода. Измијте одделно во нежен циклус. белило.Спецификација : Материјал : Табела Со Полиестерзиза : Погоден за 38смх48см/14, 96инхх18, 90инчен пакет за седишта За стол Вклучува : Ковернот на Седиштето на Столот : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење. јадење стол опфаќа растеглива лизгање. кадифе стол покрива Се Водат универзална растеглива. Стол седиште покритие Заштитник Перница Покритие.

Главните својства

Избор на купувачот

Капакот на столот за влечки со акцент е отпорен на брчки, машината се пере во ладна вода Измијте одделно

r Wholesale пластични навлаки за мебел за складирање или преместувањедостигнете пластични лимови мерки 10 'x 2

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различн�

Додадете удобност на вашиот мебел на отворено Со Колекцијата На Перничиња За Внатрешен Двор Равена Со К

Опис : Со отпорен на абење, против гребење и против смалување, капакот на софата може да го заштити вашио�

Додадете боја и текстура во вашата соба со Новиот Сигурен Стол За Истегнување Суптилната шема на ленти �

Заштита на вашиот мебел од истури, миленичиња крзно, дамки.Карактеристика на висококвалитетен Материја

Лесно домаќинство на брендот, целта на брендот : да ги направи домовите поудобни Мек Материјал : Високок�

Опис : Направено од него може да се протега за да одговара за повеќето домашни столици за јадење, удобно �

Божиќен Стол Покритие Дигитално Печатење Божиќна Декорација На Трпеза Карактеристика : состојба на Пре

Please wait...