0
clear
  • Ореал Париз Боја Рише Мат Хидратантна Усна Боја, Тој Мисли Дека е Мат-Чо
  • -20%
  • -20%
Ореал Париз Боја Рише Мат Хидратантна Усна Боја, Тој Мисли Дека е Мат-Чо

Ореал Париз Боја Рише Мат Хидратантна Усна Боја, Тој Мисли Дека е Мат-Чо

DEN 111.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лореал Париз Боја Рише Мат Хидратантна Боја На Усните, Тој Мисли Дека Е Мат-Чо, однесете ја на мат со 16 нови прекрасни нијанси на усни! Препуштете се на богатството надвор од споредба со нашата најлуксузно богата мат боја и интензивно богата хидратација. Вашите усни се чуваат меки, мазни и со кремасто чувство. Со спектар на прекрасни нијанси од задебелени букви до речиси голи, Бојата Рише Мат Боја на Усните нуди сенка која е совршена за секој изглед и секоја пригода додека ги одржува усните хидрирани. Пакувањето Може Да Варира, она што го добивате можеби не е она што се рефлектира на страницата. Лореал Париз Боја Рише Мат Хидратантна Боја На Усните, Тој Мисли дека е Мат-Чо 16 прекрасно богати, кремасти мат нијанси на Кармин. Мат Кармин Во Боја Рише ја комбинира нашата најлуксузно богата мат боја на усните со интензивно богата хидратација. Усните се чуваат меки и мазни со кремасто чувство за удобно носење. За похрабар изглед, премиер и линија усни со Боја Рише Мат Усна Лагер. Однесете го на мат со 16 нови прекрасни нијанси на усни.

Главните својства

Избор на купувачот

Лореал Париз Боја Рише Оригинален Сатенски Кармин за Навлажнети Усни, Шеќерна Слива, Лореал Париз Подар

Лореал Париз Боја Рише Оригинален Сатенски Кармин за Навлажнети Усни, Британски Црвен, Лореал Париз Под

Лореал Париз Непогрешлив Про Мат Течен Кармин, Полноќен Виолетова, Лореал Париз Непогрешлив Про Мат Теч

L 'Oreal Париз Непогрешлив Про Последните 2 Чекор Кармин, Cerise, L' Oreal Париз Непогрешлив Про Последните 2 Чекор

L 'Roreal Париз Непогрешливи БОИ / УСНИ Matte Lacquer усните во високо влијание мат усна боја Со L' Oreal Париз Непогре

Дајте му на вашиот пут инстант дебеличка и сјај со нашиот Нов Кармин Рише Во Боја кој обезбедува сјајна,

Please wait...