0
clear
  • Машка маица за мажи на Georgeорџ со кратки ракави
  • -20%
  • -20%
Машка маица за мажи на Georgeорџ со кратки ракави

Машка маица за мажи на Georgeорџ со кратки ракави

DEN 271.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цврст тон и дише, удобна ткаенина ја истакнува оваа над-основна маица од Georgeорџ. Со класичен дизајн на екипаж со кратки ракави, оваа машка е разноврсна со вашите омилени облеки. Носете го соло со вашите омилени шорцеви или дневни панталони, или поставете го под неизвалкана кошула со пар фармерки. Исклучиво на. Материјал : 65% рециклиран полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Цврст тон. Машка маица за кратки ракави од Georgeорџ.

Главните својства

Избор на купувачот

Вашиот омилен филм за Ноќта на вештерките (или Божиќ) го добива третманот со графички мета со овој кошма�

Maseорџ машки мода Раглан Те е специјално направен да се вклопи удобно Овој Raglan Tee има контрастни ткаенини

Зошто да не додадете класика во вашата гардероба? Theорџ безвременски долги ракави термички Хенли кошула

Задржете се на обичен стил со овој 3пакет маици со кратки ракави формираат Еди Бауер Изработени во мека �

Смешна маица Бапси за баби Бапчи не бебиња Бапси има плејдај и спиење! Без разлика дали како подарок за Д

Ако ви кажавме овошје на разбојниот платина, направи совршена маица со Vвратот, исто така ќе мора да ви к�

Јолаи машка есенска шарена ткаенина маица патент Зимпер, исклучете ја јаката со долги ракави врвови маи

Одликувајќи се со целиот леопард, оваа маица е удобна и одлична за обични денови Може да нарачате една г�

I'mе ми треба повеќе кафе со симпатична розова кафечаша маица инктастична, ќе ми треба повеќе кафе со сим�

Додадете поп возбуда во вашиот обичен изглед без смело шарени граници Кул и шарено, ова е мета што треба

Нема ништо што не можете да направите со џетмаица на! Не сериозно, тоа е маица Многу е лесно да се прават �

Пиратите од Источна Каролина ја наведуваат вашата маица за името, изгледаат стилски додека ги поддржув�

Само со време за сезоната на есен, оваа маица на екипажот на француски долги ракави на Georgeорџ, нуди чист �

САД Поло Асн Машка маица Vврат е идеален додаток на вашите омилени фармерки во мирување...

Додадете малку гроздобер талент во вашата гардероба во оваа златна гума! Секоја 100% памучна мачка се лек�

Основен слој? Или самостојна мета? И двете! Зачувајте ги маичките за мажи од Georgeорџ Одликувајќи се со диз

Покажете ја вашата патриотска страна со оваа смешна машка графичка мачка со теми од дибс Одличен дизајн

Cardigan џемпери за мажи Casual Shawl со долги ракави со долги ракави задебелување на вратот Vвратот на џемпери Ка

Обично никогаш не изгледаше толку добро Термички мета со кратки ракави од без граници ве става во распо�

Please wait...