0
clear
  • Женски Летни Маици Со Кратки Ракави Излегување Блузи Фахсион Графички Врат На Екипажот Секојдневен Шик Трендовски Лабави Маици
  • -20%
  • -20%
Женски Летни Маици Со Кратки Ракави Излегување Блузи Фахсион Графички Врат На Екипажот Секојдневен Шик Трендовски Лабави Маици

Женски Летни Маици Со Кратки Ракави Излегување Блузи Фахсион Графички Врат На Екипажот Секојдневен Шик Трендовски Лабави Маици

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте во бркеви. ♡Име на брендот : БРКЕВИ ♡. ♡женски летни обични врвови Материјал : Удобен и дише. Исклучително е мек и лесен што никогаш не се збрчка. ♡Повод : Секојдневно Носење/Секојдневна/Активност На Отворено / Забава/Работа/Стил На Одмор. ♡Забелешка : . ♡Како да ја изберам нејзината големина?. Ве молиме нарачајте 1 големина нагоре тоа ќе биде посоодветно за вас. Дали е ова мек или погруб материјал?. ● Многу меко и удобно. ❥Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. ❥Ново пристигнување ЗА ЛЕТО, задолжителен врв за секоја модна жена или тинејџерка. ❥Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа за да го решиме проблемот. Enjoy уживајте во вашето време за купување!❥ Материјал : полиестер, памук и спандекс, растеглива ткаенина, лесна, мека и дише. Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја модна жена. Повод : Костум за секојдневно, секојдневно, дома, работа, патување, датум, забава, шопинг. Носење на Сите сезони особено Пролет и Лето. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило. Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Главните својства

Избор на купувачот

блузи за жени ткаенината е мека и удобна облека.Добрите Подароци За Жените Добар квалитет Повод : Погоде

●НЕГА НА ОБЛЕКА : Препорачано миење раце.Leylayray womens Блузи Женски Секојдневен Круг Вратот Врвови Краток Р�

Обична Кошула Женски Врвови За Туника Градиент Печатење Плисиран V Патент За Вратот Блуза Со Долги Рака�

Време е да ја освежите колекцијата за графички мета со времето и порастот на TRU над графичката мета...

Материјал : полиестер Декорација : Печатење На Портрет На Лице Стил : секојдневен Должина на ракавот : до�

Ова лого на Ролинг Стоун со графичко мета рози ќе ја наполни главата со балади за напојување од 80 години

Информации за производи за производи : женски материјал : 95% полиестер, 5% spandexcolors : црвена, сина, црна, бела

Проверете ја Нашата Нова Колекција Облека За Најава За Бебиња! Изразете го вашиот стил со нас! 100% памук!..

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Блуза За Боја На Вратоврска, Обич�

22"Shoulder : 40cm / 15 Ве молиме погледнете ја табелата со големини за големина.35"XXXL141844120cm / 47.Женски Модни Секојд�

Please wait...