0
clear
  • Anvil 392a дами Ringspun Featherweight V-врат маица-кора од лимон-x-small
  • -20%
  • -20%
Anvil 392a дами Ringspun Featherweight V-врат маица-кора од лимон-x-small

Anvil 392a дами Ringspun Featherweight V-врат маица-кора од лимон-x-small

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја : Кора од лимон ANVIL 392 A е маица со памук за дами рингспун заедно. Кошулата има краток ракав, шевови со двојна игла и лесна удобност. Подигање на рамо до рамо и може лесно да се преработи со отстранување на етикетата со солза, и зашиени ракави и долниот дел на полите. Карактеристики на кокошки- Стајлинг : Кратки ракави, производство на јака V-вратот : Изработено од Preshrunk 100% памучен ринг-рингс на 40 синглови. Едно-игличка јака, двојна и игла и вратот на вратот. 3.2 мл. ANVIL 392 A LADIES RINGSPUN FETHETEWIGHT V-NECK T-MOIRT-кора од лимон-X-Small.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : полиестер Декорација : Печатење На Портрет На Лице Стил : секојдневен Должина на ракавот : до�

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Содржина на пакетот : 1 х Женска Лет

Женска Секојдневна Модна Памучна Ленена Печатена Женска Кошула Со Кратки Ракави ве Молиме проверете Ја

Бидејќи воздухот станува пожестоко или забавите одат добро во ноќта, овие празници за бејзболбејзбол в�

80" Рамо : 44см / 17 Мека ткаенина,удобност за носење, Деликатна изработка со сите исклучителни детали.Голем�

●НЕГА НА ОБЛЕКА : Препорачано миење раце.Leylayray womens Блузи Женски Секојдневен Круг Вратот Врвови Краток Р�

Аугуста Спортска Облека Женска Достигне Големина На Маица Со Фитил VВратот До 3xl100% плетено плетење со по

Фустан како Коко во живо како Jackеки да се однесува како Одри Флерт како Мерилин е прикажана на предниот �

Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Сина,Кралска Сина,Црна,Жолта Големина : S,M,L,XL,XXXL,XXXXL,Xxxxls Должина

Оваа маица е се што сте сонувале и многу повеќе Се чувствува меко и лесно, со вистинска количина на истег

Класичната удобност ја исполнува бојата со овие меки маици за вратот на екипажот за жени Овие маици со к

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Свесност За Рак На дојка Маица 100% Памучна Кратка Ракав женска Маичка Бидете храбри, поддржете ги сите пр

80" Должина : 70см / 27 Одговараат За Лето и Пролет Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и

Да одиме! Удобна опуштена маица со вклопување со стилски сценски графички дизајн на дестинации низ цели

Создава разиграни, смешни забавни дизајни со нашата уникатна визија, стил и став Честопати гроздобер и �

блузи за жени ткаенината е мека и удобна облека.Добрите Подароци За Жените Добар квалитет...

Свесност За Рак На дојка Нејзината Борба е Нашата Борба Женска Маица Со Врат Инктастична Свест За Рак На

【Повод】 Погодно е за секојдневно дневно / патување / дома / одмор / шопинг / улица / забава / отворено /

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница Ве молиме внимателно погледнете го водичот за гол

Останете топла оваа есен кога ќе се лизнете во оваа симпатична и пријатна женска хаки туника од време и T

22"Shoulder : 40cm / 15 Ве молиме погледнете ја табелата со големини за големина.35"XXXL141844120cm / 47.Женски Модни Секојд�

Овој пат и Tru Vвратот Tee е одличен додаток на вашата случајна гардероба со детали за вратоврска, додавајќ�

Не можете да погрешите со Оваа Борова Шума Тркалезна Рамка Маичка ЖенскаСлика од Шатерсток која ви дава

1 инч = 2,54 см Препорачај миење раце ☁+Прилика : Плажа,слободно време, патување, секојдневен живот, забава,

нега врвот сатен блузи за жени плус големина блузи за жени секси трендовски блузи жени бела маица работ�

Прославете ги иконите културни институции и националните паркови со оваа графичка графичка тематика в�

Разноврсна Облека : Совршена За секојдневна облека, лежење наоколу, патување, па дури и фитнес активност

Секој ден со него е супер среќен.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне...

Please wait...