0
clear
  • Rolling Stone onенски јуниори рози лого за кратки ракави графички мета
  • -20%
  • -20%
Rolling Stone onенски јуниори рози лого за кратки ракави графички мета

Rolling Stone onенски јуниори рози лого за кратки ракави графички мета

DEN 236.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова лого на Ролинг Стоун со графичко мета рози ќе ја наполни главата со балади за напојување од 80 години секогаш кога ќе погледнете на тоа. Удобно и без напор стилски, ова е добро со која било облека, без разлика дали сте на концерт или имате тивка ноќ. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот . Грижа : Машината за миење и суво суво. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Сина,Кралска Сина,Црна,Жолта Големина : S,M,L,XL,XXXL,XXXXL,Xxxxls Должина

Класичната удобност ја исполнува бојата со овие меки маици за вратот на екипажот за жени Овие маици со к

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Содржина на пакетот : 1 х Женска Лет

нега врвот сатен блузи за жени плус големина блузи за жени секси трендовски блузи жени бела маица работ�

совршено пар со панталоните, хеланки, шорцеви, кошули за ладен секојдневен изглед, ве прават поубави, се�

Прославете ги иконите културни институции и националните паркови со оваа графичка графичка тематика в�

Тоа е задолжителна блуза за вашата гардероба во пролет и лето! 3 Содржина на пакувања : 1 x Moimенска маица (д

22"Shoulder : 40cm / 15 Ве молиме погледнете ја табелата со големини за големина.35"XXXL141844120cm / 47.Женски Модни Секојд�

●НЕГА НА ОБЛЕКА : Препорачано миење раце.Leylayray womens Блузи Женски Секојдневен Круг Вратот Врвови Краток Р�

Совршена опција за вашиот случајен плакар, оваа маица со Vвратот од време и TRU има удобно вклопување и по�

Тип На Вклопување : Редовно Вклопување / Монтирање / Наметка / Макси / Директно Должина На Ракавот : Долг

Да одиме! Удобна опуштена маица со вклопување со стилски сценски графички дизајн на дестинации низ цели

Женска Секојдневна Модна Памучна Ленена Печатена Женска Кошула Со Кратки Ракави ве Молиме проверете Ја

Свесност За Рак На дојка Маица 100% Памучна Кратка Ракав женска Маичка Бидете храбри, поддржете ги сите пр

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина На Ракавот : Краток Ракав Јак�

Трендовски графички женски ввратот маица создадена од официјалниот бренд С4Е Сите кошули се дизајниран

Разноврсна Облека : Совршена За секојдневна облека, лежење наоколу, патување, па дури и фитнес активност

Please wait...