0
clear
  • Tejiojio Денот На Благодарноста Маици За Жени Дозвола Жените Повик Круг Вратот Краток Ракав Печатени Велигден Жените Маица
  • -20%
  • -20%
Tejiojio Денот На Благодарноста Маици За Жени Дозвола Жените Повик Круг Вратот Краток Ракав Печатени Велигден Жените Маица

Tejiojio Денот На Благодарноста Маици За Жени Дозвола Жените Повик Круг Вратот Краток Ракав Печатени Велигден Жените Маица

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Увоз. Затворање на повлекување. Линија работа. Tejiojio Жените Женски Мајка Живот Crewneck Смешни Краток Ракав Графички Маица Денот На Мајката Подарок Мајка кошула. Стандардна Маица Со Врат Или врат На екипажот, обична Маица, Маица со кратки ракави, лабав летен врв, секојдневна основна кошула, облека од четири сезони. Материјал : Мек материјал, лесен, мек и дише. Основна Маица : сигурно ќе Го сакате овој течен изглед, погоден за предна ролна или без ролна. Лесно за составување и совршено за сите прилики, тоа е задолжително во вашата летна гардероба. Нега на облека : Рачно перење, закачување или сушење. Tejiojio препорачува нега На Маици : нежно миење Во Машина, се препорачува миење раце во ладна вода, сушење без белење и, доколку е потребно, пеглање на ниско ниво. Ова е Маичката што ја баравте. Тејиоџио Летната Маица ве прави шик и стилски додека ја покажувате својата елеганција. Женски обични кошули во различни бои од кои можете да изберете, совршено решение за вашиот избор фобија. Ќе ви се допадне овој врв, совршен е за секоја пригода : совршена основна маичка, поврзана со фармерки или панталони, и за деловни и за секојдневни. Ова е вашиот производ што мора да го имате летото 2023 година. Сладок Маица блузи може да се носат со различни видови на телото и се совршени за секојдневен секојдневен живот или формални стилови на работа. Ова е најдобриот подарок За Денот на Мајката!. Explandarest design, вистинската големина : има стандарден V-врат Или врат На екипажот за избор, совршено деколте, многу женствено, но не е премногу ниско и не се отвора кога ќе се наведнете. Доволно долго за покривање на стомакот и грбот, и стилски. / добар квалитет и вклопување : Изработен од 95% полиестер и 5% спандекс, тој е лесен, издржлив, еластичен и мек. Добро изработени, многу удобни и меки и добра вредност за парите.

Главните својства

Избор на купувачот

54"Length : 70cm / 27.32"Length : 74cm / 29.09"Shoulder : 43cm / 16.35"Size : XXLBust : 118cm / 46.34"Length : 69cm / 27 Нискиот И Нежен Стил На Дизајнирање М�

Материјал : 65% полиестер, 30% памук, 5% спандекс Ткаенината има добро истегнување, пријателски за кожата, ле

Повод : лабавата маица за фитинг изгледа мила , Запознавање, патување, улица, шопинг, забава, празник, уба�

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Вие не можете да тргнете наопаку со оваа девојка Run Marathon Tee Image од Shutterstock што ви дава автентичен стил секо�

Женската Лесна НаноТ Маичка Со Кратки Ракави Ханес е направена со лесен мек памук Претходно е опфатен и

Совршен за родендени, Божиќ, Ханука, Денот на Вљубените, годишнини и идеи за секојдневни подароци!...

Нормално Е ЗдодевноЖенска Маица Краток Ракав, До Женска Големина 3 XLМерилин Монро Дами Маица Краток рак�

Опуштениот опуштен памучен памук, опуштениот памучен памук, исмејувачкиот ракав, е дизајниран со вашио�

48" Должина : 71cm / 27.95"Големина : XL сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104см / 40.82" РАКАВ : 23см / 9.48" Должина :

Please wait...