0
clear
  • Класици Од Палмланд Хоризонтални Ленти Бенд Долна Кошула 6094-Таупе
  • -20%
  • -20%
Класици Од Палмланд Хоризонтални Ленти Бенд Долна Кошула 6094-Таупе

Класици Од Палмланд Хоризонтални Ленти Бенд Долна Кошула 6094-Таупе

DEN 559.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Класици од Палмланд Хоризонтални Ленти Бенд Долна Кошула 6094-728 Таупкласици Од Палмланд, брендот на кој сте му верувале за исклучителна удобност и квалитет. Изработени од супер мека памучна поли мешавина, Нашите Класици Од Кошули Со Долги Ракави со Долги Ракави со Палмланд имаат прилагодени јаки со престој, џеб на градите со копчиња и ребресто плетено дно со ленти за да можете да бидете сигурни дека ќе останете удобни. Детали за увозот : Џеб На Градите Со Три копчиња со Копче Скроена јака со остатоци ребрести плетени ленти на дното изработени од 60% памук и 40% ладно миење На Машината За Полиестер. Нежен циклус. Не Избелувајте. Измијте со слични бои. Падне Сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Класици Од Палмланд Хоризонтални Ленти Бенд Дното Кошула 6094-728 Таупе.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 48см / 18.90" Ракав : 17.5 см / 6.89" Должина : 68см

Оваа стилска Маица за улична облека е совршена за секојдневни денови надвор или ноќи надвор...

89"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 Биста : 127СМ / 50.Женска Мода Обична Еднобојна Кошула Со Долг�

Тако Се Мојот Валентин е прикажан на предниот дел на овие модерни женски маици со врат Координирање на д

Совршена Идеја За Подарок : Познавате некој што сака кул? Оваа новина маичка прави незаборавен подарок ш

Покажете ја вашата празнична страна со оваа Божиќна графичка матичка со теми за Божиќ Одличен дизајн на

Проверете ги сите фотографии за детали Достапните опции се она што најдобро функционира со дизајнот Вр�

[Пакетот вклучува] 1Пакет Маица [Карактеристики На Производот] Главна Ткаенина : печатената Маица е изра�

Инженерска маица со кратки ракавидизајнирана да ве одржува удобно додека работите Во Потрага по стилск

Покажете ги вашите корени со оваа машка графичка графичка машка тематика во Северна Каролина...

Please wait...