0
clear
  • Бомото Дами Обични Макси Фустани Цветен Принт Боемски Летен Плажа Сарафан Партија Лабава Чипка До Долг Фустан
  • -20%
  • -20%
Бомото Дами Обични Макси Фустани Цветен Принт Боемски Летен Плажа Сарафан Партија Лабава Чипка До Долг Фустан

Бомото Дами Обични Макси Фустани Цветен Принт Боемски Летен Плажа Сарафан Партија Лабава Чипка До Долг Фустан

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Чипка Боја : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално)Големина : М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 45% Лен 55% Памучно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Глуждот Должина На Ракавот : Половина Ракав Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Дизајнот На Вратот и Рафлерот На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

окација : Обичен, Далиј, роденден, датира, танцувачки перформанси, забава, за работа, домашен одмор и пове

Оваа сезона е сè за макси фустаните точно како оваа од избледената слава Оваа избледена слава женска пл�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 89см / 35.04" Половината : 84см / 33.07" Должина : 106см / 41.73" Колк

Себе : 100% полиестер; Поставена : 100% полиестер; Капчиња : 65%памук 35%најлон се свртуваат надвор Машинско мие�

Покети : Ниту / нингоно Земја на потекло : Увезен / увоздо Затворање : стилот на пуловер / pullover на Estilo Mantén la

82" стил на миди фустан, елегантен, елегантен и секси.43"големина : 2xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста

: ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см / 44 Ве молиме дозволете 12см се разликува поради ра�

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЖенски Боемски Фустан, Макси Фуст

Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете

За Продавницата Сакас : Сакас нуди трендовски дизајнер инспириран мода со длабоки попусти! Работиме дењ

Женска Облека !!! Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневие Божиќните Праз

Овде имаме широк спектар на врвови колекции : елегантен секојдневен женски фустан, Лабави Јакни, удобно

Без напор сончев ден стилот започнува со максирезервоарот за бесплатно склопување… Бидејќи сè треба д�

Извинете За Непријатностите.Внимание Ако Размислување, Благодарам Тие можат лесно да се комбинираат со

Оваа макси Ткаенина Со Кратки Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет...

Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето Искуство Е Наш Врвен Приоритет, Поради Што Секое Купување

48" рамо : 42см / 16.37" ракав : 16.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Ка�

искра фустан за жени фустан со ракави фустан за жени црн фустан со долги ракави син фустан фустан без пр�

Прилика : овие слатки фустани за жени се совршени за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на св�

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класич

Колку повеќе купувате, толку повеќе заштедувате на испоракауживајте во попусти за испорака на нивоа по

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.34" Должина : 139см / 54.Големина : С САД : 4

Женски Макси Фустани Лето Пролет V Вратот Краток Ракав Сплит Долг Фустан Обичен Бохо Резервоар Фустан П�

Оваа макси Фустан ткаенина Со 3 / 4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и прол�

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

Тренддесно, плетено фустан од боја, од фармерки од Софија од Софија Вергарасе чувствуваат удобно и напр�

65 "Биста : 113см / 44.52 " Должина : 131см / 51.Материјал : Полиестер Големина : С Големина.55 " Должина : 131см / 51 Может�

Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа Информации за производот

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни фустан за жени,женск�

Please wait...