0
clear
  • Maxе женски плус големина без ракави империја на половината макси фустан
  • -20%
  • -20%
Maxе женски плус големина без ракави империја на половината макси фустан

Maxе женски плус големина без ракави империја на половината макси фустан

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој фустан без ракавици за мајчинство е во тренд за летни забави и секојдневна забава. Одликувајќи се со половината на империја и смел V вратот, прицврстен појас на половината што се врзува на задниот дел што ја ласкаат секоја фигура. Империја половината. прикачен појас. Макси фустан. V вратот.

Главните својства

Избор на купувачот

13" Должина : 137cm / 53.01" Половината : 74см / 29 Модерен стил, фит тело, направи да изгледате помодерно, повеќе те�

15"XLXLarge101440114cm / 44 Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу и изберете ја вашата големина...

28" половината : 120см / 47.21" рамо : 42.93" ракав : 33cm / 12.40" ПОЛОВИНАТА : 100СМ / 39.37" половината : 105см / 41 Немојте Да Се

Големина : С Биста : 89 Половината : 71 Должина : 103 Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 есенски фуста

Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете

Големина : С Биста : 94см / 37.01 "Должина : 79см / 31.10" Големина : М Биста : 98см / 38.58 "Должина : 80см / 31.50" Големина : L �

61"Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 100см / 39.37" Должина : 94см / 37.40" Должина : 93см / 36.80" Миди Ф

Одморете се оваа пролетна сезона и заземете го ова 14 то место женски вишок фустан со флип флоп каде и да �

Обичен удобен удобен градиент печатење памучен џеб фустан Ве молиме, не само упатете го упатството за г�

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Големина : М Биста : 80см / 31.50" Половината : 70см / 27.56" Колк : 96см / 37.80" Рамо : 36см / 14.17" Ракав : 66см / 25.98" Должина :

Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини Карактеристика : Бохо Фустани, Лабав Фустан Без Рака

52" РАМО : 45cm / 17.93" Ракав : 20см / 7.80" Колк : 122см / 48.16" Големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 биста : 126cm / 4

: ХХГолема Биста : 124см / 48,82" Должина : 72см / 28,35" врвови со кратки ракави / врвови со кратки ракави / врвови с�

Please wait...