0
clear
  • Сом Про Краудад Сом Мамка Риболов Со Род Ролна Тролин Јојос Екстремитет Линии Бокали
  • -20%
  • -20%
Сом Про Краудад Сом Мамка Риболов Со Род Ролна Тролин Јојос Екстремитет Линии Бокали

Сом Про Краудад Сом Мамка Риболов Со Род Ролна Тролин Јојос Екстремитет Линии Бокали

DEN 1919.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мамката За сом Про сом е направена со употреба на високи масни киселини, протеини и 100% природни масла што произведува мирис на сом не може да одолее. Не е потребна кука за високи тонови или сунѓер користете која било кука што ја сакате и нашата мамка ќе остане на вашата кука без разлика каде риболовте. Нема смрдливи или смрдливи раце. 10 мл. торба што може повторно да се затвори, приближно 80 парчиња мамка по торба. Совршен за прачка и ролна, риболов во банка, тролини, бокали, лебдат, линии на екстремитетите и јојос. 10 мл. Торба што може повторно да се затвори, така што вашата мамка ќе остане свежа до последното парче. Приближно : 80 парчиња мамка по торба. Не е потребна високи тонови или кука за сунѓер кога ја користите нашата мамка. Нема смрдливи или смрдливи раце. Нашата мамка е активирана со вода. Останува на вашата кука без разлика каде ловите риби користејќи само обична кука. Совршен за прачка и ролна, риболов во банка, тролини, бокали, лебдат, линии на екстремитетите и јојос. Нема потреба од ладење.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...