0
clear
  • Oseозе Куервое автентична малина Маргарита подготвена за сервирање, 1. L шише
  • -20%
  • -20%
Oseозе Куервое автентична малина Маргарита подготвена за сервирање, 1. L шише

Oseозе Куервое автентична малина Маргарита подготвена за сервирање, 1. L шише

DEN 479.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Коктелот Jозе Cuervo® Classic Margarita се претвора во полноправно лекување со малини додадени во мешавината. Неговиот вкус е на дива црвена малина и кора од портокал низ целата земја со задните ноти на курва цреша и вино. Завршува со мешан цитрус. Само разладете, истурете и сервирајте или измешајте со мраз! (9,95% ABV - 19,9 доказ). • Омилената маргарита на Америка во Америка, автентичните Cuervo® Margaritas се прават исклучиво со oseозе Куерво-Текила и доаѓа во многу класични, овошни и забавни вкусови. 1,75 L пластично шише. 2 мл големина на сервирање и 29,6 порции по контејнер. Едно 1,75 L пластично шише со автентична маргарита Маргарита Маргарита. Боја : Црвена темна Бери. Арома : Темни бобинки и вино со агруми на агруми . вкус : дива црвена малина и кора од портокал низ целата кора од задниот дел од цреша и вино . Заврши : Мешан цитрус.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...