0
clear
  • Гулаб Сива Маса Тркач 13х72, 13х72
  • -20%
  • -20%
Гулаб Сива Маса Тркач 13х72, 13х72

Гулаб Сива Маса Тркач 13х72, 13х72

DEN 143.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Мерки 13х72 инчи, соодветни за маса што може да собере 4-6 луѓе. Памучна ткаенина,машина за перење, нежен циклус, сува сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Ставете по должина на маси за конзоли, трпезариски маси, масички за кафе или маси за влез за веднаш да ја ажурирате секоја просторија.

Главните својства

Избор на купувачот

`+ Повеќе големини : Три големини 13 € 48,13 € 72,13 € 108 IN ① Повеќенаменска€ : Овој чаршав е совршен за секоја �

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

Морска Текстура Школки Морска Ѕвезда Морска Коњска Маса Тркач Дома Свадба Маса Мат Централни Парчиња Д�

Опис : Направен подебел, овој тркач на маса е многу практичен и добро ќе ја заштити површината на вашата �

Тоа е погодно за носење и складирање Соодветна Големина : совршена големина за тркач на маса1370во, што е и

Големина : приближно 14 " (W) x 72"(L) Инч ИЛИ 16 " (W) x 72"(L)Инч.Памучен ленен материјал.Еднострано Печатење, машина

Прекрасна цветна чипка ткаенина зашиена во декоративен тркач на маса Овие тркачи се чисти без поддршка

Карактеристики : Сосема нов и квалитетен.Правоаголник Сатен Маса Тркач Преклопува Свадба Божиќ Бебе Ту�

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Природен Материјал : ленена (како лопатка) ткаенина Издржлив и лесен за чистење.Големина : ширинадолжина

Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% Лен, цврсто шиење, мек и издржлив, заштитувајќи ја површината

Како и сите фини постелнини и текстил, секоја серија од нашата постелнина е различна и уникатна Малите в

Големина : 14х72 инчи, 16х72 инчи.Едната страна печатење.Лесен, издржлив и може компактно да се преклопи.Деко

14 х 72 Инчен Правоаголник Сатен Трчачите на Маса се идеални за забава, домашно јадење и украси за венчавк�

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Овој тркач на маса е направен од полиестерска сатенска ткаенина со подигната шема на рози Нашите тркачи

Овој тркач за трпезариска маса изработен од издржлива памучна ленена ткаенина Еукалиптус Остава Благо�

Please wait...