0
clear
  • Тркач На Маса Од Розово Злато 12 x108 Светки Сјај Постелнина За Маса Правоаголник Тркач За Трпеза Светкава Ткаенина Тркачи Материјали За Свадбена Роденденска Забава
  • -20%
  • -20%
Тркач На Маса Од Розово Злато 12 x108 Светки Сјај Постелнина За Маса Правоаголник Тркач За Трпеза Светкава Ткаенина Тркачи Материјали За Свадбена Роденденска Забава

Тркач На Маса Од Розово Злато 12 x108 Светки Сјај Постелнина За Маса Правоаголник Тркач За Трпеза Светкава Ткаенина Тркачи Материјали

DEN 368.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

НЕМА СВЕТКИ што ПАЃААТ овој тркач за маса со светки од розово злато ја користи машината за рамномерно и тесно шиење на светките од 3 мм на мрежестата ткаенина и не може да се види. Сите страни над заклучени со преклопени и заоблени рабови за да спречат паѓање на светки.Рачна секундарна инспекција за да се обезбеди квалитетот на секој производ. Секин, мрежа. ОДГОВАРААТ НА БИЛО КОЈА ТАБЛЕТА ГОЛЕМИНА или ФОРМА овој тркач за маса со светки е достапен во две големини, погоден за различни големини и форми на маса, ако имате повеќе барања за големина и боја, ве молиме контактирајте не, имаме сопствена фабрика, може да се прилагоди за вас.

Главните својства

Избор на купувачот

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Ако ја сакате убавината на вашата маса, но сакате да обезбедите одредена заштита за да го заштитите горн

Тркач На Маса Чиноизерија Предизвик Кинески Леопард Партија Леопард Памук Сатенсетирајте ја вашата тр�

Опис : Направен подебел, овој тркач на маса е многу практичен и добро ќе ја заштити површината на вашата �

Тоа е погодно за носење и складирање Соодветна Големина : совршена големина за тркач на маса1370во, што е и

Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% Лен, цврсто шиење, мек и издржлив, заштитувајќи ја површината

Трчач На Маса Зимски Рустикален Празник Акварел Шумски Кампување Памук Сатенсет вашата маса со нашите �

ЗОШТО НАРАЧКА ОД НАС? БИДЕЈЌИ НИЕ СМЕ СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ САМО ЗА ТЕКСТИЛЕН ДЕКОР СО НАД 30 ГОДИНИ ИСКУСТВО! �

Боја : Црна, Бела,Сива,Розова, розова црвена,, вино црвена,Беж,Сина, Виолетова ПОТРЕБНИ се околу 715 работни

Овој тркач за трпезариска маса изработен од издржлива памучна ленена ткаенина Еукалиптус Остава Благо�

Создадете радосна маса за пријателите и семејството да се соберат наоколу со природна боја и класична т

Тркач На маса Бели Цветни Цвеќиња викторијански англиски Излитена Шик Памучна Сатесеткајте ја вашата т

Овој тркач на маса е направен од мека лесна памучна ткаенина со принт Нашите тркачи имаат беспрекорен д�

Опис : Со ѕвезди, ленти и дизајн на шема на еукалиптус, овој тркач на маса има прекрасен изглед кој убаво �

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Прекрасна цветна чипка ткаенина зашиена во декоративен тркач на маса Овие тркачи се чисти без поддршка.

Овој тркач на маса е направен од полиестерска сатенска ткаенина со подигната шема на рози Нашите тркачи

DIIxe2x80 x99s 100% памучни табели доаѓаат Во различни бои Нежен циклус; падне суво ниско; ниско железо ...

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Повеќенаменски Чаршафи : нашиот капак за маса отпорен на дамки е погоден за секоја триаголна маса (чајна

Please wait...