0
clear
  • Хуачен Мажи Краток Ракав Графички И Везени Мода Маица Пролет И Лето Краток Ракав Печатени Во Дозвола
  • -20%
  • -20%
Хуачен Мажи Краток Ракав Графички И Везени Мода Маица Пролет И Лето Краток Ракав Печатени Во Дозвола

Хуачен Мажи Краток Ракав Графички И Везени Мода Маица Пролет И Лето Краток Ракав Печатени Во Дозвола

DEN 303.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Машка Графичка И Извезена Модна Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Пролет И Лето Печатени Карактеристики : изработена е од висококвалитетни материјали, доволно издржлива за вашето секојдневно носењесовршен со вашите омилени чевлиодличен за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Четири Сезони Пол : менокација : Рекреативен Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 еез машки врв /Висококвалитетен Материјал, Висококвалитетна мека ткаенина пријателска за кожата, дише и апсорбира пот, ве одржува ладни и опуштени цело време, особено во топло лето. Технологијата за отстранување на влага ве одржува ладни и суви. Таг-слободен за да се спречи иритација. ●Класична должина за лесно напикување. ● Издржливи шевови.

Главните својства

Избор на купувачот

Не можете да погрешите со Оваа ЦрноБела Скица На Ајкула МашкаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Пенгпенгфанг од Пазарот На Џојбај.Спецификации

Оваа кошула е отпечатена во САД, користејќи висококвалитетен 100% памук Овој графички дизајн за печатење

50" биста : 113cm / 44 Отстранување на влага : ткаенина За Дишење со технологија за суво вклопување ја отстрану

Не можете да погрешите со Оваа Унија Џек Прска Маичка МашкаСлика Од Шатерсток која ви дава автентичен с�

Диви Сопствени облека брендирани маици и дуксери се дизајнирани и печатени во САД користејќи технологи

Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен Жан Јакна За Мажи, Кла�

6.0 мл., претходно намалена 100% Удобностмека Памучна Безбедност Зелената Е 60 / 40 памучни / полиестерски ман�

Направено Со Внимателно Внимание На Секој Детал тренерки 2 парче машки 2 парче дуксери машки дуксери 2 па

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода Со илјадници дизајни за избор, �

Изгледајте најдобро и чувствувајте се најдобро во оваа фантастична и модерна облека! Овој производ е за

Големина : М Биста : 108см / 42.52" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 21см / 8.27" Должина : 70см / 27.56" Големина : Л Биста : 112см / 44.09

Please wait...