0
clear
  • Мажи 5. оз. Удобностмека Памучна Маица
  • -20%
  • -20%
Мажи 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

Мажи 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

DEN 817.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка јака, дупки за раце и етикета за вратот без ракави Ханес Менс 5.2 мл. Удобностмек Памучна Маица 5280 (2 ПАКУВАЊЕ).

Главните својства

Избор на купувачот

И кога организаторот ќе се извалка, можете да го измиете СЕ СПРАВУВА СО ДЕТАЛИ : од двете страни до орган�

Изгледајте најдобро и чувствувајте се најдобро во оваа фантастична и модерна облека! Овој производ е за

Сега Нашата Мека Памучна мешавина Ханес Машка Екосмарт Мека Маичка Од Дрес Со Кратки Ракави Е подобра о�

Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см / 42.52" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 22см / 8.66" Должина : 72см /

Шарено кул, оваа жлебна маичка е сигурен начин да се издвоите од толпата Почнувајќи со празно подготвен�

Сите наши маици се испечатени во куќата од нашиот професионален производствен тим Нашите капи совршено

4.3 мл.(САД) 7.2 мл.(CA), 100% preshrunk чешлани ringspun памук, 30 синглови Хедер Греј е 90 / 10 чешлан памук / полиестер...

ПРИЛИКИ : Нашите Кошули по нарачка се совршена облека, саеми, стимулации, подароци, униформи, облека за ј�

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

100% Comfort Soft® памук ; Пепелта е 99 / 1 памук / поли; Лесен Челик е 90 / 10 памук / поли; Јаглен Хедер, Оксфорд Греј, Б�

Вие не може да тргне наопаку со Оваа Авантура Чека и Морам Да Одам Маица МашкиСлика Од Shutterstock кој ви дава

Please wait...