0
clear
  • Лошо Убаво Газ Менс Сива Смешен Графички Маица Тренингот Маица
  • -20%
  • -20%
Лошо Убаво Газ Менс Сива Смешен Графички Маица Тренингот Маица

Лошо Убаво Газ Менс Сива Смешен Графички Маица Тренингот Маица

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите графички маици се изработени од лесен памук што дише, кој може да обезбеди удобност при носење. Сите наши дизајни се создадени, печатени и испорачани од Калифорнија САД, и ние нудиме стотици уникатни, слатки и смешни дизајни за различни теми и специјални прилики кои обезбедуваат совршени и лесни опции за подароци за вашите пријатели и семејство во секое време и за секоја посебна пригода. МЕКА ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памук со прстен (Хедер Греј 85/15 Памук/Вискоза), висококвалитетен, washимски измиен лесен материјал 1 кошула по нарачка. СОВЕТИ ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте и исушете внатре-надвор во ладна вода и Линија за поставување на ниска топлина сушење или сушење на природен воздух препорачано. ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ-Погледнете САМО на Табелата со Големина на Печатење 365 за попрецизно вклопување бидејќи табелата со големина на пазарот не обезбедува точни мерења. ПАЗЕТЕ се од Фалсификати-365 Во Љубовта е брендот на 365 Печатење Ад. МЕКА ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памук со прстен (Хедер Греј 85/15 Памук/Вискоза), висококвалитетен, washимски измиен лесен материјал 1 кошула по нарачка. ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ-Погледнете САМО на Табелата со Големина на Печатење 365 за попрецизно вклопување бидејќи табелата со големина на пазарот не обезбедува точни мерења.

Главните својства

Избор на купувачот

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99 / 1; Спортската Сива е 90 / 10; шиење со двојна игла во текот; бес�

ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите...

Големина : С Биста : 104см / 40,94" Рамо : 46,5 см / 18,31" Ракав : 20см / 7,87" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 109см / 42

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно Стил : Мода и слободно време Материјал : Полиестер Тип �

Официјален Лиценциран Производ Од Универзумот Ворнер Брос Моќна монтажна слика со Бетмен под полна мес

Забавен ракетен брод во ретро стил За љубител На вселената Инктастична Вселенска Ракета Вселенски Астр

Големина : М Биста : 108см / 42.52" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 21см / 8.27" Должина : 70см / 27.56" Големина : Л Биста : 112см / 44.09

О, елегантен гавран Работите што сте ги виделе додека ги гледате мртвите, гласовите што се враќаат на пр�

Трио дијаманти со оптимистички танцувачки лос го покриваат предниот дел на оваа кафеава, 100% памучна маи

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : имаме широк избор на идеи за облека и подароци за мажи, жени и деца, вклучувајќи кошули, �

Возрасни големина Вештачки Вистински ТуристичкиЛеплива ПатникХавајски Среќа Маица 5 големини алоха д�

32 "Ракав : 62cm / 24.09 "Должина : 80cm / 31 Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле

Please wait...