0
clear
  • Машки Двојно Гради Грашок Палто Волна Мешавина Фустан Јакна Паун
  • -20%
  • -20%
Машки Двојно Гради Грашок Палто Волна Мешавина Фустан Јакна Паун

Машки Двојно Гради Грашок Палто Волна Мешавина Фустан Јакна Паун

DEN 719.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Волненото палто е задолжително во гардеробата на секој дечко и не можете да погрешите со класичен паун. Бравман Машки Двојно Гради Палто Од Грашок Волна Мешавина Јакна Паун Е скроено парче кое е неверојатно разноврсно. Носете го во студено есенско време со џемпер или во рана пролет со маица, тоа ќе биде главен во вашиот плакар. Неверојатно меката ткаенина за мешавина од волна е квалитетна и ќе ве стопли во студените денови. Висина на моделот 6 ' 2 Тежина 170 фунти. Моделот Носи Мала Големина. Затворање На Предното Копче. Целосно наредени. Мека, висококвалитетна мешавина од волна. Два странични џебови, шевовите треба да се исечат со ножици (зашиени затворени за испорака). Само Суво Чисто. Материјали : 35% волна, 45% полиестер, 5% најлон, 15% друго.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...