0
clear
  • Менс Комфорбленд Екосмарт Џерси Плете Поло
  • -20%
  • -20%
Менс Комфорбленд Екосмарт Џерси Плете Поло

Менс Комфорбленд Екосмарт Џерси Плете Поло

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

50% памук, 50% полиестер; направен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња; јака за заварување; етикета за вратот без ознаки; чиста готова плоча со две бисерни копчиња; плетени манжетни со ребра; долен раб со двојна игла; Ханес Менс 50/50 Удобностсленд Екосмарт Дрес Плете Поло 054 (5 ПАКЕТ).

Главните својства

Избор на купувачот

Иконски дизајн оди деловно случајно со шарената кошула на Van Heusen Flex Polo Овој разноврсен плетенка се ажури

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend® ја отстранува влагата од телото; заварено пле�

Сад Поло Асн Машка Испреплетена Јака За Поло Кошула со предна плоча со две копчиња и ленти на јаката...

Машкиот краток ракав од жолт Петел е издржлив, Сувата Зона што ја отстранува Влагата Машко Зелено 4xl пол�

Хамилтон Поло, американски класичен гардероба, овој поло е загарантиран да ве одржува кул, удобно и вике

Блокирајте сè, но стил во оваа бои за бои во боја, кратка кошула со изработување на изработката од Бен Хо�

Ултра Памучни Мажи Пролет Лето Спортски Блузи За Одмор Кошула Фитил Памук Ревер Маица Со Кратки Ракави �

Ден или ноќ секое време е вистинското време за маичката на Georgeорџ Поло Полиран, но сепак обичен, овој бе�

Траен фаворит, нашиот удобен класичен поло е ништо друго освен обичен Со супериорна отпорност на брчки �

Обични Маици Машки Обичен Патент За Печатење Свртете Јака Блуза Со Кратки Ракави Врвови Кошула Аниме Ма

Нема ништо како поло маица Тоа е безвременски стил додава полски на се што го спарувате, од фармерки до к

Технологијата XTemp се прилагодува на температурата, околината и активноста за да ве одржува ладни и суви

Лесен и направен за движење Овој offефри Бене Поло има ребреста ткаенина за текстура и длабочина, како и р

Please wait...