0
clear
  • С.Поло Асн. Менс Интерлок Поло Маица
  • -20%
  • -20%
С.Поло Асн. Менс Интерлок Поло Маица

С.Поло Асн. Менс Интерлок Поло Маица

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сад Поло Асн. Машка Испреплетена Јака За Поло Кошула со предна плоча со две копчиња и ленти на јаката. Мало зашиено лого на горниот лев фронт. Кратки ракави со ребро плетени манжетни. Отворите на полите со контрастно лепење; задниот дел е подолг од предниот дел. Класична конструкција на поло кошула. 100% памук. Машинско Перење. Увезени.

Главните својства

Избор на купувачот

Технологијата XTemp се прилагодува на температурата, околината и активноста за да ве одржува ладни и суви

Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето...

Пристанишен Орган Свилен Допир Со Долги Ракави Поло Со Џеб4 XL( Црно), Машки Поло Маици омилени со години, �

Форт! Beе бидете подготвени за бизнис на и надвор од теренот за голф со солиден поло Хоган со полови со кр�

35"големина : xl биста : 118см / 46.Сезона : Сите сезони.90" ракав : 23см / 9.13"големина : xxl биста : 126см / 49,61" рамо : 50см

Поло за кратки ракави на Georgeорџ Биг Машки не е само за теренот за голф Тоа е удобна и елегантна кошула шт�

Класичен, чист и кул Нашиот меѓусебно Хедер Поло е направен од мешавина од памук што совршено се спарува

50% памук, 50% полиестер; направен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња; јака за заварување; ети

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; јака и м�

Машки Моден Патент Во Боја Што Одговара На Машка Маица Top1.It изработен е од висококвалитетни материјали,�

Блокирајте сè, но стил во оваа бои за бои во боја, кратка кошула со изработување на изработката од Бен Хо�

100% памук; Спортската Сива боја е 90% памук, 10% полиестер; Темната Хедер е 50% памук, 50% полиестер; плетена јак�

Дишење и лесна, американскиот Поло Асн Поло топел за меѓусебно блокирање на мажите ќе ви оди кога времет

Машки есен и зимски обичен моден дизајн лапел копчиња со долг ракав врвни големи маички кошули : есен и з

Лесен и направен за движење Овој offефри Бене Поло има ребреста ткаенина за текстура и длабочина, како и р

Отстранување на влага и борба против мирисот оваа издржлива моќност на поло е помала тежина од нашето с�

Please wait...