0
clear
  • Глаголска хидрантна маска 6. Оз пакет
  • -20%
  • -20%
Глаголска хидрантна маска 6. Оз пакет

Глаголска хидрантна маска 6. Оз пакет

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ревитализирајте ја сувата, преголема коса со помош на глаголската хидрантна маска неделно за длабоко да ги условите бравите. Доволно нежно за секаков вид коса, оваа формула ги обновува изгубените витамини и минерали и ја заменува виталната влага за да ве остави со елегантни, управливи брави. Нежно го скроти Фриз и ја поправа оштетената коса одвнатре за да создаде жив, живописни брави со сјаен сјај. Доволно нежно за секаков вид коса оваа формула ги обновува изгубените витамини и минерали и ја заменува виталната влага за да ве остави со елегантно управување. Глаголска хидрантна маска 6,8 мл . Нежно ја прекрива Фриз и ја поправа оштетената коса одвнатре за да создаде жив живописни брави со сјаен сјај.

Главните својства

Избор на купувачот

Дајте му на вашата природна коса љубов и храна што и е потребна и покажете внимание Со Афро Љубов Коса Су

Please wait...