0
clear
  • Екена Милворк 3 8ОД 1 2 ИД 3 4 П Медалјон На Таванот На Црниот Трн, Рачно Насликана' Рѓа
  • -20%
  • -20%
Екена Милворк 3 8ОД 1 2 ИД 3 4 П Медалјон На Таванот На Црниот Трн, Рачно Насликана' Рѓа

Екена Милворк 3 8ОД 1 2 ИД 3 4 П Медалјон На Таванот На Црниот Трн, Рачно Насликана' Рѓа

DEN 1728.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од цената на традиционалниот малтер или дрво. Лесна инсталација користењето вообичаени алатки за обработка на дрво и лепило обезбедува драматична промена со моментална елеганција и личност. Додадете луксуз и привлечност на просечен вентилатор на таванот, неинспиративно светло или бидете креативни со тоа што ќе ги монтирате на ѕидот со отворена рамка за нокаут уметничко дело. Нашиот широк спектар на навистина уникатни дизајни и едноставна инсталација сигурно ќе инспирира нов проект за дизајнерот во вас. Лесен за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени рачно насликани детали. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајн можности.

Главните својства

Избор на купувачот

Збогатете го и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден повол�

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено користени во декоративни апли�

Медалјоните на таванот ја донесуваат вашата соба во живот со додавање на уникатен дизајн елемент што да

Please wait...