0
clear
  • Менгеме - Зафат 10р Менгеме-Зафат Директно Вилица Заклучување Клешти
  • -20%
  • -20%
Менгеме - Зафат 10р Менгеме-Зафат Директно Вилица Заклучување Клешти

Менгеме - Зафат 10р Менгеме-Зафат Директно Вилица Заклучување Клешти

DEN 383.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Менгеме-Зафат 10 RXXX 10-Инчен Менгеме-Зафат Директно Заклучување На Вилицата Клешти Директно вилиците обезбедуваат максимален контакт на рамна, квадратна или хексадецимална работа. Идеален за затегнување, стегање, извртување и вртење. Свртете ја завртката за да го прилагодите притисокот и да одговара на работата. Останува прилагоден за повторлива употреба. Изграден од висококвалитетен термички обработен легиран челик за максимална цврстина и издржливост. Чуварот на ослободување брзо се отклучува и штити од случајно ослободување. Стврднатите заби се дизајнирани да се држат од кој било агол.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...