0
clear
  • Хунпа Жени Лето Едно Рамо Фустани Боди Коктел Фустани Без Ракави Партиски Фустани Долг Миди Фустан
  • -20%
  • -20%
Хунпа Жени Лето Едно Рамо Фустани Боди Коктел Фустани Без Ракави Партиски Фустани Долг Миди Фустан

Хунпа Жени Лето Едно Рамо Фустани Боди Коктел Фустани Без Ракави Партиски Фустани Долг Миди Фустан

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

21"Size : XXLBust : 101cm/39.24"Size : LBust : 87cm/34. Опис сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузалност пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Dress Size Bust Waist Length S75cm/29. Повод : Секојдневен,секојдневен живот, забава, враќање дома, вечерни активности, деловна канцеларија, лесно облекување или повеќе.76" половината : 92cm/36.53"Waist : 66cm/25.46" Големина : M Биста : 80cm/31.95"Length : 120cm/47.25"Waist : 78cm/30.76"Waist : 92cm/36.20"Size : SBust : 75cm/29.21" големина : Xxl биста : 101cm/39.46" Должина : 125cm/49. Овој стилски фустан лесно се совпаѓа со високи потпетици или рамни сандали и може да се носи во секоја пригода.46"Length : 125cm/49.20" Мек, висок квалитет, дополнителна удобност, класичен крој, потрајни. ●Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓање ● Може да се Носи Во Пролет И Лето со Јакна или Палто За Секојдневно Носење за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.98"Length : 118cm/46.25" Половината : 78cm/30.22" Должина : 127.Големина : S Биста : 75cm/29.24" Големина : L Биста : 87cm/34. Стилскиот и моден дизајн ве прави попривлечни.50" Половината : 71cm/27.23" големина : xl биста : 94cm/37.01" половината : 85cm/33.71" Должина : 122.95" Должина : 120cm/47.98" Должина : 118cm/46.01"Waist : 85cm/33. Тоа е стилски изглед за спарување во зима или капи во ветровит пролетен летен ден.23"Size : XLBust : 94cm/37.20" жените лето едно рамо фустани бодикон коктел фустани фустани за забави без Ракави долг миди фустанкарактеристики : € Материјал ● изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење ● карактеристики на едно рамо, Без Ракави, Висок струк, надвор од рамото .

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : Вистинска големина5.Тоа е многу мода и ве прави толку убавина.1 Модни женски врвови...

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : лежерна должина на Ракавот : Кра

94" Должина : 93cm / 36 Но, за цветно печатените, копчињата се само декоративни, ремените за шпагети не се прил�

Големина : Л Биста : 90см / 35 Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!.Ве мо�

Обичен обичен половината со високи половини се плетеше миди здолниште со џеб Материјал : Памук Боја : Ка�

Само Пребарувајте " Оливен", или ќе добиете повеќе за намалете го тоа што го бараме е да ви обезбедиме нај

Благодарам .50" рамо : 38cm / 14 Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина".Големина : S Биста : 78cm / 30.13" голем�

94"XXXL141844118cm / 46.Ткаенината е еластична,лесна мека и дише, без брчки и удобна.54"XXL121642114cm / 44 Повлечете го затв�

машинско перење / сушење / миење раце.22" ГОЛЕМИНА : 2 XL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 113cm / 44.83" го

сатенска ткаенина, дише, малку еластична, не е лесна за преклопување, Погодна за сите сезони Без Грб Долг

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина од 3 / 4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна

Umn Жени V Вратот Долги Ракави Тенок Тенок Колк Фустан Топол Џемпер Плус Големина Џемпер Мини Фустанс Сез�

Материјал : 100% Полиестердизајн : Целокупно Печатење, Лисја, Лале : Тркалезен РакавТип : Должина Со Кратки

46"Size : XXLBust : 94102cm / 37.87"Length : 85cm / 33.27" Должина : 86см / 33.) Size Bust Waist Shoulder Sleeve Lengths7886cm / 30.86"Waist : 6272cm / 24.16" половината :

Please wait...